Голос «батьків–засновників»

Народні депутати першого й другого скликань Ярослав Кендзьор, Іван Заєць, Степан Хмара, Олександр Сугоняко, Яків Зайко, Дмитро Чобіт, яких можна віднести до числа «батьків–засновників» українського парламентаризму, знову організувалися в «Народну раду».

За педофіла — в щелепу

За педофіла — в щелепу

Учора в кулуарах Верховної Ради депутат Григорій Омельченко «отримав короткий правий боковий у щелепу» від БЮТівця Руслана Богдана. Про це на «Фейсбуці» повідомив «НУНСівець» Володимир Ар’єв. За його словами, «Богдан був фігурантом «педофільного» скандалу, який розкручував три роки тому пан Омельченко.

«Демократію не заміниш нічим»

Наприкінці минулого тижня третій Президент України Віктор Ющенко відвідав Закарпаття і Чернівці. Про ситуацію в країнi та перспективи політичного курсу Союзу патріотичних сил «Наша Україна» Віктор Андрійович ділився роздумами з молоддю та інтелігенцією.

Дівка на порі — женихи у дворі

Дівка на порі — женихи у дворі

Минулої неділі у Національному музеї народної архітектури та побуту в Пирогові відбулося свято «Осінь весільна». Фольклорні колективи Київщини, Черкащини, Вінниччини, Сумщини, Житомирщини та Чернігівщини відтворили весільні обряди Полісся, Слобожанщини, Наддніпрянської України.

У Ялту — не лише до Путіна

У Ялту — не лише до Путіна

Сьогодні в Лівадійському палаці відбудеться відкриття 9–ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської стратегії (YES), організованої Фондом Віктора Пінчука. Тема конференції — «Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом».

Кров радикала

На кандидата в народні депутати Олега Бойка — члена Радикальної партії — вчора вночі напали невідомі. Злочин трапився у Дніпровському районі, неподалік будинку, де мешкає потерпілий.

«Язикатий» образився за «агента Кремля»

Співавтор провокаційного законопроекту «Про мовні засади» «регіонал» Вадим Колесніченко подав до суду на «нашоукраїнця» Ярослава Кендзьо­ра, народного депутата шести скликань. Позовна заява стосується виступу Кендзьора 22 червня з трибуни Верховної Ради з приводу затвердження «регіональної» російської мови; тоді він назвав Колесніченка «відомим агентом Кремля, істинним терористом і агентом іншої держави».

Ярослав Джоджик: Правильні українські цінності — важливіші за рейтинг

Ярослав Джоджик: Правильні українські цінності — важливіші за рейтинг

Сьогодні країна стоїть перед непростим вибором — залишитися жити у минулому, коли керівництво країни діє за вказівкою старшого брата, чи сподіватися на нову, демократичну, владу. Все в руках простого українського виборця. Загрози втрати державності є як ніколи реальними.

«Червона» несподіванка

«Червона» несподіванка

Щодо роботи парламенту після канікул можна сказати, що ентузіазм і сили нинішніх і потенційних суб’єктів законодавчої влади сфокусовані не на поточній роботі, а працюють вони на одну мету — опинитися в новій Верховній Раді.

Підстава для можливої революції

Підстава для можливої революції

Контроль за чесністю виборчої процедури 28 жовтня здійснюватиме консорціум «Національний екзит–пол–2012». Традиційно його організатором став Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. До складу консорціуму увійдуть найавторитетніші соціологічні організації України — Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова. Партнером проекту також буде заснований «Демініціативами» громадський рух «Чесно».