Зеленський нагородив дефлімпійців за першу в історії перемогу на зимових іграх

Зеленський нагородив дефлімпійців, які здобули рекордні 19 медалей і вперше за роки незалежності України перемогли в загальнокомандному заліку на ХХ зимових Дефлімпійських іграх у турецькому Ерзурумі.

Динамівці втратили очки у матчі з передостанньою командою УПЛ, а новачок еліти залишився без головного тренера

Зовсім небагато знадобилося часу чинному чемпіону країни, аби після зимової перерви вийти з тіні своїх конкурентів і посісти чільну позицію в турнірній таблиці національного чемпіонату.

Американська мрія: Марта Костюк вийшла до найбільшого фіналу в кар’єрі

Після не надто вдалих «тисячників» у Досі та Дубаї українські тенісистки переїхали до США, де протягом березня проходять два хардові турніри серії WTA 1000 в Індіан-Веллсі та Маямі, які вважають чи не найпрестижнішими після загальновизнаних «шоломів».