«Ширвжиток» вузького вжитку

«Ширвжиток» вузького вжитку

Після кількох невдалих підходів Юлія Тимошенко та Віктор Янукович досягли–таки порозуміння. За даними «УМ», лідери двох найбільших політичних сил домовилися про створення коаліції та внесення змін до Конституції.

Постскриптум від Балоги

Постскриптум від Балоги

Віктор Балога дав першу прес–конференцію після того, як пішов із посади керівника секретаріату Президента. Показово, що вона відбулася в офісі партії «Єдиний центр» у Києві. Саме партійним будівництвом Балога збирається займатися надалі.

Із кулаком на Міноборони

Із кулаком на Міноборони

Юлія Тимошенко сказала, що була шокована підсумками перевірки Контрольно–ревізійного управління. «Найяскравіший приклад: ковбаса найнижчої якості купувалася по 68,4 гривні за кілограм, тоді як ковбаса кращої якості в роздрібній торгівлі в інших постачальників коштує 36 грн.», — відзначила Прем’єрка.

«Комісійна» Рада

«Комісійна» Рада

Дожилися. Парламентська частина скандалу з Юрієм Луценком закінчилася тим, що вчора у Верховній Раді було створено відразу дві тимчасові слідчі комісії для вивчення Франкфуртського інциденту.

«Труба» кличе!

Учора Віктор Ющенко підписав указ про невідкладність заходів щодо реалізації проекту Європейсько–Азіатського транспортного коридору, який мають запускати на базі нафтопроводу «Одеса—Броди». «Трубу», яка з’єднує порт із західноукраїнською ділянкою, передбачається запустити в аверсному режимі — на Європу.

Хоч не «з’їв», та секрети понадкушував

Звіт комісії з розслідування законності постачань української військової техніки до Грузії претендував на те, щоб бути скандальним. Однак нічого незаконного комісія на чолі з Валерієм Коновалюком не накопала.

Дайте покермувати!

Учора фракція «Наша Україна —Народна самооборона» залишалася без голови. «Нашоукраїнці» мали обрати собі нового лідера, але на ранковому засіданні фракції не було достатньої кількості людей.

«Бо «кине» й оком не моргне»

«Бо «кине» й оком не моргне»

Конкуренція за головне крісло в Кабміні є однією з основних перешкод при формуванні коаліції ПР і БЮТ. Тим більше що морально Прем’єр–міністр сприймається і лідером усієї коаліції. Втім, як випливає з відповіді Віктора Януковича на запитання агенції УНІАН, «регіонали» готові поступитися Тимошенко прем’єрською посадою.

Після зборища, в четвер

Після зборища, в четвер

Народні депутати знову не здивували. Учора Верховна Рада не викристалізувала кандидатуру спікера, тому розійшлася до четверга. «Жоден із представників фракцій не сказав, що є готовність обрати спікера, бо консультації не завершені», — констатував перший віце–спікер Олександр Лавринович.