Коли диктатор — союзник

Коли диктатор — союзник

Росія, зусиллями свого єдиного й беззаперечного лідера Володимира Путіна, втрачає навіть найближчих союзників. Що вже там казати про якусь Кубу, яка минулого тижня підклала Москві свиню, вперше за понад півстоліття примирившись зі США, якщо навіть соратники по Митному союзу — Білорусь і Казахстан — відкрито заявляють про підтримку України.

І Казахстан туди ж

Ще не вистигла злітна смуга прохолонути після відльоту з Києва президента Білорусі Олександра Лукашенка, як із робочим візитом до столиці України завітав його соратник по Митному союзу з Росією, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Він завітав на Банкову вчора і також із запевненнями в дружбі й підтримці.

Друзі є. Реформи — будуть?

Друзі є. Реформи — будуть?

У Брюсселі, де в цей день страйкували всі види громадського транспорту, вчора було не надто людно — багато працівників скористалися страйком як приводом продовжити собі вихідні. Проте в «європейському» кварталі, де розташовані органи влади Євросоюзу, робота аж кипіла.

Ближча, ніж здається

Ближча, ніж здається

Уперше в історії незалежної України її Президент прибув із державним візитом до Австралії. Хоча представники української діаспори, яка на Зеленому континенті дуже впливова, чекали цього моменту вже багато років і ображалися на попередніх очільників України, які не знаходили можливості провідати співвітчизників.

На кого ж він їх?..

Недарма прихильники вигаданої Володимиром Путіним «Новоросії» дорікають такому авторитетному для них російському президенту тим, що покинув своє дітище напризволяще. Поки весь цивілізований світ пересмикує від обурення діями Москви, яка прямо постачає сепаратистам невизнаних «ДНР» та «ЛНР» зброю і живу силу в особах російських військових, самі «деенерівці» та «еленерівці» скаржаться на те, що допомога, як їм здається, надто мізерна.

Хочеш у Росію? Покажи пальчики!

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, згідно з яким для отримання російської візи іноземці повинні здавати свої біометричні дані, повідомляє інформаційний портал Lenta.ru. Отже, починаючи з 10 грудня цього року, при оформленні візи для в’їзду в Росію чи отриманні транзитної візи для іноземців і осіб без громадянства запроваджується обов’язкова процедура сканування папілярних візерунків усіх пальців рук.

З новим парламентським роком...

З новим парламентським роком...

Сьогодні «під куполом» Верховної Ради, де на перше засідання зберуться депутати VIII скликання, буде людно й гамірно. Перший день новообраної ВР завжди характеризується особливим пожвавленням — як із боку новачків парламентського корпусу, так і з боку журналістів, гостей, численних справжніх і псевдоекспертів тощо.

НАТОмлена Україна

НАТОмлена Україна

Буремний 2014-й дуже багато змінив у свідомості українського народу. Змінилося ставлення до себе, до влади, до найближчих сусідів, до того, хто ворог, а хто — союзник. І в тому числі — з ким нам треба блокуватися, а від кого краще тікати світ за очі.

Марін Володимиру — друг, камрад і сестра

Марін Володимиру — друг, камрад і сестра

Поки російський народ із жахом стежить за зниженням курсу рубля, зникненням і подорожчанням товарів у магазинах (днями, скажімо, з’ясувалося, що в країні дефіцит гречки — своя цього року не вродила, а іноземну імпортувати заборонено височайшим указом), світлі кремлівські голови всю свою розумову діяльність спрямували на війну.

Підставили плече і зброю

Підставили плече і зброю

Найближчим часом Україна отримає допомогу зброєю від однієї з держав Євросоюзу. І хай вона далеко не така потужна й велика, як Німеччина або Франція, зате у вірній дружбі й підтримці з боку її влади наша оновлена Революцією гідності держава може не сумніватися. Йдеться про Литву, президент якої Даля Грібаускайте вчора відвідала Київ із одноденним візитом.