Двадцятий — зайвий

Двадцятий — зайвий

«Парія», «вигнанець», «щур, загнаний у куток» і навіть «Анна Кареніна» та ще багато малоприємних визначень — ось і весь доробок, із яким президент Росії Володимир Путін повернувся додому з саміту «Великої двадцятки» в австралійському Брісбені. Так підкреслено холодно міжнародна спільнота за всі 15 років фактичного перебування російського лідера при владі не приймала його ще ніколи. Дарма Володимир Володимирович не послухався поради української діаспори в Австралії не потикатися на Зелений Континент...

Ні на йоту не російський

Візит президента Росії Володимира Путіна виявився плідним не лише на домовленості, а й на конфузи. Як писала «УМ», після підписання нового газового контракту з Пекіном, кремлівський лідер, на радощах, що в нього у світі ще залишаються друзі, подарував очільникові КНР Сі Цзиньпіну смартфон російського виробництва.

Там русскій дух....

Там русскій дух....

Мешканці Москви досі не можуть відійти від незабутніх вражень, які супроводжували їх на вулицях столиці упродовж усього понеділка, та й у вівторок не зовсім розвіялися. Позавчора місто оповив густий смог із характерним запахом сірководню. Простіше кажучи, в повітрі поширився незабутній аромат тухлих яєць.

Коли закінчиться війна...

Коли закінчиться війна...

«Система, яка здавалася міцною, мов граніт, упала, ніби зроблена з картону». Так британська газета «Індепендент» написала про святкування 25-річчя падіння Берлінського муру, яке й справді одночасно стало символом руйнації радянського монстра, що окупував значну частину Східної і Центральної Європи та Азії.

Нездійснена «мрія»

Нездійснена «мрія»

Грузію затягує у вир політичної кризи. Каталізатором подій, що призвели до розвалу парламентської коаліції, стала відставка міністра оборони Іраклія Аласанії — найбільш популярного й рейтингового урядовця в нинішньому грузинському кабміні. Звільненню міністра передувало тривале протистояння між міноборони та прокуратурою, яка звинувачувала певних чиновників відомства в розкраданні коштів.

Де й ведмідь — господар...

Де й ведмідь — господар...

У багатьох містах Росії, а також у деяких інших країнах, де є закохані в ідею «русского міра» громадяни, вчора відзначали День народної єдності. У Москві з цієї святкової нагоди було заплановано одразу три акції — хода-мітинг «Ми єдіни!», традиційний «Русскій марш» та «Новорусскій марш», або, простіше кажучи, «Русскій марш за Новороссію».

Ділять і мобілізуються

Ділять і мобілізуються

Перше засідання новообраної Верховної Ради може відбутися в третій декаді листопада, а коаліцію й уряд депутати сформують за тиждень. У цьому, схоже, переконані на Банковій — відповідну заяву зробив керівник виборчого штабу партії «Блок Петра Порошенка» Віталій Ковальчук.

Коаліційна арифметика

Коаліційна арифметика

«98,85» — така цифра висвітлювалася вчора по обіді на табло Центральної виборчої комісії, де третій день поспіль мало спали й багато рахували, опрацьовуючи електронні протоколи з регіонів. Попри те, що через деякі проблемні мажоритарні округи до повних «100%» цифра вперто не дотягувала, щонайменше в пропорційній частині підсумки позачергових виборів до Верховної Ради можна було вважати підбитими.

І нашим, і вашим, і «їхнім»

Хоч як це дивно виглядає з огляду на заохочувану владою риторику державних телеканалів Росії про «хунту», «фашизм» та інші «бандерівські» страшилки, які нібито процвітають у нинішній українській владі, Москва готова визнати результат парламентських виборів в Україні.

Про бабусю, дідуся і... статеві органи

Про бабусю, дідуся і... статеві органи

Зустріч Петра Порошенка з Володимиром Путіним під час форуму «Азія — Європа» в Мілані запам’яталася, на жаль, не так результатами, як вибриками 62-річного (ніби ж іще не такий і старий, щоб упасти в маразм... чи це все наслідки уколів ботоксу?) російського президента.