Сірко — чіпований мій собака

У три наступні роки кожен власник собаки в Англії повинен буде вставити своєму чотирилапому улюбленцеві спеціальний мікрочіп. У цих мініатюрних електронних бирках міститиметься інформація про господаря тварини, що дозволить повернути собаку додому у випадку втрати або крадіжки. Також ініціатива англійської влади дозволить усунути проблему з виявленням відповідального за пса, котрий когось вкусив.

Перо навчить

Проблеми з орфографією й каліграфією — біда не лише українських школярів. Це тенденція світового масштабу. Нині діти значно більше часу проводять за комп’ютерами, а не з книжками та прописами. У таких умовах значно складніше навчитися писати без помилок, і взагалі писати від руки. Щоб спробувати якось вирішити цю проблему, в Німеччині розробили ручку, яка вібрує в руці, коли «бачить» помилки «писаря».

«Супербоул» супер–Бейонсе

«Супербоул» супер–Бейонсе

«Супербоул» — найважливіша спортивна подія року у США. Це фінальний матч за головний кубок з американського футболу, який привертає найбільшу увагу любителів «спорту №1» в Америці. Учора така гра відбулася в Нью–Орлеані, зустрілися команди Балтимора й Сан–Франциско. Удруге в історії Кубок здобули «Балтиморські ворони».

Австралійці за козла відповіли

Простий австралійський цап Гері став відомий на весь світ. Для цього знадобилося трохи попсувати клумбу біля Музею сучасного мистецтва в Сіднеї. Спочатку таблоїди розтрубили: «Козла притягли до суду!» Невдовзі після цього: «Козла виправдали!» А було все так.

Взяття снігового мегаполіса

У Сіетлі, штат Вашингтон, відбулася рекордна за кількістю учасників гра в сніжки. Як повідомила агенція «Ассошіейтед пресс», у заході взяли участь 5834 особи, і це досягнення було офіційно зафіксовано присутніми представниками Книги рекордів Гіннесса.

За 1426 днів навколо світу

За 1426 днів навколо світу

Побувати в усіх державах на світі — про це мріє багато хто, але втілити цю мрію в життя спроможні одиниці. Британець Грем Х’юз — узагалі унікум: днями він завершив своє турне по всіх без винятку країнах, та ще й не вдавався до послуг авіації!

Поклик Середзем’я

Поклик Середзем’я

Остання частина кінотрилогії Пітера Джексона «Володар перснів» за твором Джона Р. Р. Толкієна вийшла ще в 2003 році. Нагадаємо, що ці фільми заново привернули увагу до літературного спадку класика жанру фентезі, а заключна стрічка, «Повернення короля», отримала аж 11 «Оскарів», повторивши рекорди «Титаніка» й «Бен–Гура». Ще тоді новозеландський режисер Джексон анонсував появу нового фільму за Толкієном — «Хобіт», що є своєрідним прологом до «Володаря…» Робота над картиною довгий час гальмувала, фанати скніли в очікуванні, і ось — наприкінці листопада нарешті відбудеться прем’єра. Вихід «Хобіта» у широкий прокат заплановано на 14 грудня; дата для України й Росії — 20.ХІІ.

Прокурорський «план»

«Закон — один для всіх». Днями дієвість цього твердження було засвідчено в місті Новий Орлеан, штат Луїзіана, на курйозному прикладі. Серед білого дня в будівлі міського суду з кишені помічника головного прокурора випав… «косяк» із марихуаною. У цей час 43­річний Джейсон Кентрелл (саме так звуть любителя «травки») розмовляв зі знайомим офіцером поліції. Поліціянт та його колеги деякий час спантеличено переводили погляд то на «самокрутку» з канабісом, то на Кентрелла, то один на одного. Пересвідчившись, що з кишені прокурора випав саме «план», поліцейські ухвалили чітке рішення: арештувати.

Великі очі англійського страху

Невпізнаний хижак, сприйнятий за лева, підняв на ноги поліцію англійського графства Ессекс: звіра шукали майже добу. Про виявлення небезпечної тварини заявив не один очевидець. Тож серед місцевих і туристів почалася справжня паніка...