Хай живе Сай!

Для Південної Кореї співак–репер Psy (читається як Сай) став не просто новітньою іконою, а символом країни. Відео на запальну пісню Gangnam Style у виконанні Сая, розміщене на інтернет–сервісі YouTube, за рік і три місяці зібрало 1,8 мільярда переглядів — це абсолютний світовий рекорд!

Істина — в коті

Якщо господарі шанують хороший алкоголь – то чому такої приємності позбавлені їхні пухнасті улюбленці? Так подумали маркетологи компанії B&H Lifes, яка випускає корми для тварин, і позавчора на прилавках японських магазинів з’явилося вино для котів під назвою Nyan Nyan Noveau — «Няв–няв нового врожаю».

Знає пес, чиї гроші з’їв

Американцеві Уейну Клінкелю з міста Хелена, штат Монтана, не пощастило: його улюблений пес зжер хазяйські гроші. Ні багато ні мало — аж 500 доларів. Але от що значить країна, де все для людей та їх блага!

Гора скарбів

У Франції, на горі Монблан, виявлено скарб, що містить дорогоцінні камені вартістю кілька сотень тисяч євро. Щасливчиком виявився альпініст із Савойї, який побажав залишитися анонімним. Він натрапив на бляшану скриньку з коштовностями під час сходження на льодовик Боссон недалеко від відомого курорту Шамоні.

Кеті та інші звірі

Кеті та інші звірі

Стали відомі номінанти на отримання премій MTV European Music Awards 2013. У категоріях «краща співачка» та «кращий виконавець» три з п’яти позицій повторюються: Кеті Перрі, Майлі Сайрус, Тейлор Свіфт.

Тому що в них Банда...

Гідний приклад для наслідування іншим бідним країнам подала нова влада країни Малаві, розташованої на південному сході Африки. Вона має намір нагодувати мільйон голодуючих на кошти, виручені від продажу президентського літака.

Мільйон кожному Кевіну Льюїсу!

Якщо ви повний тезко з якоюсь іншою особою, це спричиняє купу незручностей — вічна плутанина, марні озирання, зайві нерви... Проте, виявляється, іноді збіг імені й прізвища може принести несподіваний прибуток. Навіть величезний куш!

Півтори рибини за хвилину. І навіть більше!

Американець Джонні Уїлкінс зловив за добу на просту вудку 2011 рибин. Здавалося б, можна лише порадіти. Однак 46–річний власник риболовної школи з міста Лагранж, штат Іллінойс, неабияк засмутився. Адже Уїлкінс ішов на світовий рекорд у цій номінації і не зміг його перевершити. Чинне досягнення — 2649 риб — належить іншому рибалці зі США, Джеффу Колодзінськи, і було зафіксоване два роки тому.

«Ви б синю сукню показали...»

Минулого уїк–енду у США відбувся інтернет–аукціон, на який було виставлено колекцію предметів, що фігурували в розслідуванні сексуальних стосунків президента США Білла Клінтона зі стажисткою Білого дому Монікою Левінськи.