Тримай курс на систему медуз!

Днями надходила новина про те, що полчища акул обліпили середземноморське узбережжя Італії, а, виявляється, така сама напасть випала й Карибам. Принаймні австралійська плавчиня Хлоя Маккардел припинила свій рекордний заплив між Кубою і США саме з цієї причини. Як повідомив канал ESPN, спортсменка була змушена зупинитися через укуси медуз і сильну течію.

Кабанг — собака–героїня

Кабанг — собака–героїня

На Філіппінах зустріли собаку на кличку Кабанг, яка прибула зі США, де впродовж семи місяців проходила лікування. Свого часу в результаті аварії тварина цілковито втратила верхню щелепу — по суті, її морда складається із висолопленого язика, нижніх зубів та черепа з великими вухами. Але в рідному місті Замбоанга собаку вітали як героїню. Адже в 2011 році вона кинулася під мотоцикл, врятувавши двох дівчаток — доньку та небогу свого господаря.

Агент 00–Кет

Агент 00–Кет

Фрейю, кицьку канцлера британського казначейства Джорджа Осборна, запідозрили у… шпигунстві на іноземні розвідки. Таку думку, як пише газета «Дейлі мейл», висловили представники урядового кварталу Лондона, які стежать за пригодами улюблениці міністра фінансів.

Невдала атака Шерхана

Якраз у дні святкування в Непалі 60–річного ювілею першого підкорення Евересту навколо найвищої гори світу не на жарт розгорнулася боротьба між двома стариками. Японець Юїчіро Міура та непалець Мін Багадур Шерхан виборюють пальму першості в номінації «най­старіша людина, що зійшла на Джомолунгму».

«Ой вуса–вуса ви ж мої, довго служили ви мені…»

«Дурік, ти навіщо вуса зголив?» — цю знамениту фразу з кінокомедії цілком може почути 86–річний британець Кен Перкін. Адже з ранньої юності, коли в нього тільки почала пробиватися рослинність на обличчі, Кен відрощував і леліяв вуса. І от тепер — після 70 (!) років «вусатості» — верхню губу Перкіна поголили. Причому проти його волі!

Вагончик рушить — золото залишиться

Вагончик рушить — золото залишиться

Найдорожчу у світі станцію метро збудують невдовзі в столиці Саудівської Аравії, місті Ер–Ріяд, на гроші короля Абдалли. Як повідомляє газета «Індепендент», споруда площею 20 тис. кв. м постане менш ніж за чотири роки в фінансовому районі столиці, на новій лінії метрополітену.

«Лукашини» нашого часу

Нині правила авіаційної безпеки настільки жорсткі, що, здавалося б, про повторення «подвигу» Жені Лукашина, який помилково залетів у Ленінград, не може бути й мови. Адже посадкові документи кожного пасажира в аеропортах старанно перевіряють, і не один раз.

Рецепт легендарної «коли»?

Мешканець штату Джорджія Кліфф Клудж продає на інтернет–аукціоні eBay оригінальний рецепт «кока–коли», що зберігся з часів ІІ Світової війни. За словами Клуджа, він виявив рецепт, вивчаючи коробку з паперами відомого хіміка із Джорджії. Сам Клудж займається продажем антикваріату, а ящик зі старими документами придбав на аукціоні. Рецепт, датований 1943 роком, лежав поміж особистих листів знаного земляка.