Калькуляція «піднебесної» кухні

Хтось колекціонує марки, хтось — відвідані країни, а американець Девід Чан — китайські ресторани. За 64 роки свого життя він побував уже в 6 297 закладах громадського харчування, де подають китайську кухню, у США та в інших країнах світу.

«Фейсбук» на чотирьох лапах

Уже не перший рік то там, то сям проскакують повідомлення про те, що власники котів, собак та іншої симпатичної живності відкривають для своїх улюбленців сторінки в інтернеті. І ось у Великій Британії створили соціальну мережу спеціально для тварин.

Телефонне право по–американськи

«Лікарю, зцілися сам!» — фраза відома. А якщо ти не лікар, а суддя? То, мабуть, «засуди себе сам».

Саме так вчинив американський служитель Феміди з округу Іонія у штаті Мічиган. Суддя Раймонд Воут наклав штраф на самого себе, після того як під час слухань у нього задзвонив мобільний телефон.

Спи — тобі заплатять!

Вакансія, на яку шукає працівника престижний готель у центрі Гельсінкі, претендує на звання «найкращої роботи у світі». Адже сенс цієї роботи полягає в тому, щоб жити і спати. Ну й також писати про це в інтернеті.

Мер за жеребкуванням

В американському місті Хелпер, що в штаті Юта, мера обрали не за підсумками загального голосування, а... кинувши жереб. Щоправда, повідомляє сайт NBC News, рішення про проведення таких незвичайних вибо­рів було ухвалене вже після того, як за підсумками двох турів звичайного голосування переможець так і не визначився.

Миші за інфляцію гірші!

Мешканець Шанхая Цзао Цзиян вжахнувся, коли повернувся з роботи додому і виявив у шафі зграю мишей, які жадібно поїдали пачку банкнот. Це були всі заощадження китайського робітника — дуже немалі за його мірками.

Кайфувати можна з вигодою

Оригінальний спосіб реклами своєї країни вигадало Австралійське туристичне відомство. На Зеленому континенті оголосили про прийом заявок від охочих влаштуватися на «найкращу роботу у світі». Той, кому пощастить заповнити одну з шести вакансій, заробить за півроку 100 тисяч доларів і при цьому виконуватиме зовсім не обтяжливі обов’язки, більше схожі на тривалий підробіток на канікулах.