Справжній фанат — хто він?

Незабаром у нашій державі з’явиться ще одне свято — День фаната України. Остаточну дату його проведення ще не вирішено, але, за попередніми даними Національного олімпійського комітету України, відзначатимемо його наприкінці серпня.

Михайло Поплавський: «Діти об’єднають Україну»

Михайло Поплавський: «Діти об’єднають Україну»

У Національному палаці «Україна» відбувся грандіозний гала–концерт «Крок до зірок. Нам 15 років!» з прямою трансляцією в ефірі Першого Національного телеканалу. На сцені цього травневого вечора виступило понад 1500 дітей з різних куточків нашої держави.

«Крок до зірок» є спільним проектом Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України», Київського національного університету культури і мистецтв та Першого Національного. Меценатом, генеральним продюсером конкурсу є Михайло Поплавський.

Як зберегти інтелектуальні здібності до старості

Як зберегти інтелектуальні здібності до старості

Ситуація, знайома багатьом: у відповідальний момент не можемо згадати важливу інформацію — підводить пам’ять. А тут ще й рідні та друзі вказують на нашу забудькуватість. Переживаємо, дратуємось. Як наслідок — погіршується самопочуття, з’являється депресія. Але ж покращити пам’ять і навчитися продуктивно мислити можна. Треба лише додати трохи зусиль.

Цілюща сила рослин

Якщо ви помітили, що у вас чи ваших близьких є проблеми з пам’яттю, не затягуйте з візитом до лікаря.

— Ви завжди можете звернутися до нас, — говорить провізор–фітотерапевт, косметолог, учениця відомого фітотерапевта Данила Зубицького, спадкоємиця технології та рецептури його ліків, керівник виробництва «Скарбниця народної медицини» Тетяна Ансович. — Ми пропонуємо цілу низку рослинних засобів для покращення роботи нервово–психічної системи, зокрема пам’яті.

Ода матері, вічній і коханій

Ода матері, вічній і коханій

Берегиня роду, ненька, матуся... Вона найрідніша і найдорожча людина для кожного з нас. За доброю традицією, щороку в День Матері ректор Київського національного університету культури і мистецтв, народний артист України Михайло Поплавський вшановує всіх матерів України найкращими музичними композиціями, збираючи на одній сцені відомих співаків, випускників та студентів Університету культури та зовсім маленьких артистів — учасників Всеукраїнського телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок». І цьогорічний концерт, який відбувся 13 травня і транслювався в прямому ефірі на Першому Національному телеканалі, видався напрочуд душевним і щирим. Здавалося, що виконавці звертаються до кожної української жінки, торкаючи всі струночки серця.

Михайло Поплавський: «Мода зародилася саме в Україні, а потім перемістилася до Франції та Італії»

Михайло Поплавський: «Мода зародилася саме в Україні, а потім перемістилася до Франції та Італії»

Із 25 до 27 квітня Національний університет культури і мистецтв втретє зустрічав Всеукраїнський фестиваль дизайну і реклами під девізом «Назустріч Євро–2012». Конкурсанти і журі виступили єдиною командою, в якій кожен додав свою цеглину до розбудови фестивалю як міжнародного.

Михайло Поплавський: «Тримай українську хвилю!»

Михайло Поплавський: «Тримай українську хвилю!»

Міцною ниточкою, яка об’єднала українців, став унікальний проект у царині вітчизняної культури — телемарафон «Пісня об’єднує нас!». 110 годин без перерви на рекламу звучали пісні нашою рідною мовою, їх почули у 155–ти країнах світу. І жителі цих країн відкрили для себе всі грані співочого таланту України.

Трансляція марафону розпочалася 29 березня о 5:30 в інтернеті та цифровій версії Першого Національного, а з 12:30 31 березня — і в прямому ефірі Першого Національного та телеканалу «Ера». В спеціально обладнаній студії НТКУ наживо співали яскраві та популярні зірки, а також талановиті молоді артисти.

Як Муха–цокотуха пережила Крупську

Як Муха–цокотуха пережила Крупську

Між сивими старими, молоддю, яка народилась уже в незалежній Україні, і нинішніми малюками — дистанція чимала, але всіх об’єднує він, Корній Іванович Чуковський. На віршованих казках класика радянської дитячої літератури виросли робітники і водії, лікарі і вчені, бізнесмени і олігархи...

31 березня виповнюється 130 років iз дня народження письменника, родовід якого, до слова, корениться в Україні. Казки Чуковського, які й нині займають чільне місце на полицях книгарень, у 30–х роках були... зацьковані за відсутність ідеологічного духу і побачили по–новому світ уже в часи хрущовської «відлиги». Як же народжувалися Мийдодір і Крокодил, чому Муху–цокотуху було написано на смузі шпалер і хто був прототипом Айболитя?

Михайло Поплавський: «Тарас Шевченко духовний лідер нашої нації»

Михайло Поплавський: «Тарас Шевченко  духовний лідер нашої нації»

Тараса Григоровича Шевченка і його «Кобзар» український народ поставив на перше місце серед національних духовних скарбів, успадкованих iз минулого. Бо творчість поета увібрала в себе науку віків і стала заповітною для нащадків. Уже п’ять років поспіль Університет культури і мистецтв відзначає день народження світоча української поезії грандіозною концертною програмою «Ми — діти твої, Україно!». Свою любов і шану до Кобзаря талановиті студенти, випускники та викладачі Університету культури висловили піснями, музичними та хореографічними композиціями, в які вклали всю душу і серце.

Цього разу телетрансляція урочистого концерту відбулася 10 березня о 19.20 у прямому ефірі на Першому Національному. І знову ми переконалися, що Шевченківський вечір КНУКіМ став знаковою мистецькою подією в державі, символічним днем патріотизму та духовного єднання всіх поколінь. Ідейному натхненнику вечорів, головному режисеру–постановнику концерту Михайлу Поплавському вкотре вдалося не тільки майстерно передати самобутній колорит творчості українського класика та всю глибину патріотичного пориву поета, а й надати їм сучасного звучання.

Українська пісня іде на новий рекорд

Українська пісня іде на новий рекорд

Такої безпрецедентної події, що чекає на шанувальників української пісні навесні, у країні ще не було! У вихідні, з 31 березня по 2 квітня, на Першому Національному та телеканалі «Ера» відбудеться трансляція музичного телевізійного марафону «Пісня об’єднує нас». Проект у прямому ефірі триватиме 55 годин і має потрапити до Книги рекордів Гіннесса як найдовший у світі музичний телемарафон національної пісні. Про це було заявлено на недавній прес–конференції, що відбулася у прес–центрі Національної телекомпанії України.