Той, хто збирає час

Той, хто збирає час

Хобі киянина Бориса Запорожченка, яким він захоплюється 25 років, називається філотаймія. «У перекладі — це любов до часу. А значить, я збираю час, — каже колекціонер. — Адже за історією календариків легко прослідкувати історію розвитку світу».

Моя Марлен

Моя Марлен

Я відкрила для себе Марлен Дітріх двічі. Кілька років тому, на виставці її особистих речей у Москві. І цього літа, зовсім несподівано, в містечку Старий Крим, у музеї Костянтина Паустовського, де побачила німецьку акторку на фото з радянським письменником.

Серія книг «Постаті» — підручник з успішності

Серія книг «Постаті» — підручник з успішності

Відомий львівський фотохудожник Василь Пилип’юк презентував семитомник «Постаті» — серію книжок про видатних українців. Автор понад 70 високомистецьких видань, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка втілив грандіозний проект: усі сім томів є своєрідними підручниками, які вчать людяності та цілеспрямованості.

На одній географічній паралелі

Коньяк завдячує своїй популярності королю Людовику XIV, який жив у XVII столітті. З того часу сплило багато води, і коньяк почали виготовляти не тільки у Франції, а й в Україні. Однак з’єднувальною ниткою між українськими та французькими коньяками залишилась 46–та географічна паралель. Вона назавжди поріднила і принесла славу двом містам — французькому Коньяк iз провінції Шаранта і українському — Нова Каховка з Херсонщини. А для коньяків географічний зв’язок — це як гени для людини.

Більше платіжних карток

«Коли відбуваються серйозні зміни в економіко–соціальному житті країни, участь фінансових установ особливо важлива і необхідна, — наголосила Марина Нестеровська, директор департаменту роздрібного бізнесу банку «Хрещатик», представляючи проект. — MasterCard та банк «Хрещатик» постійно працюють над розвитком та удосконаленням електронних платежів в Україні». «Віртуальними грошима» можна скористатися під час шопінгу, в подорожах, у веденні бізнесу, не турбуючись про їхню безпеку. Програма «Разом з MasterCard» допомагає звичайному користувачеві відчути перевагу цих платіжних інструментів у повсякденному житті, значно заощаджуючи час.

Шоу продовжується

Шоу продовжується

Чудовий настрій з’явився у глядачів відразу при вході до Національного палацу мистецтв «Україна». Переступивши поріг фойє, вони потрапили на червону доріжку і, як справжні зірки шоу–бізнесу, крокували до зали під гучні аплодисменти! Далі — більше! Столи на кожному поверсі — щедро накриті. Тут уся наша національна смакота: ковбаска, канапка зі свіжоспеченого українського хліба з салом, фірмова настоянка на кропиві...

У залі — ніде яблуку впасти. Тут люди різного віку та соціального статусу, яких об’єднала шана та любов до української пісні та рідного краю. Саме натхненник свята, народний артист України Михайло Поплавський, має особливий дар — передавати глядачу свою любов до одвічних життєвих цінностей.

Дива з вовни

Дива з вовни

Уроки майстерності з фелтінгу — валяння з непряденої вовни — Світлана Сіряченко ні в кого не брала: ази техніки знайшла в iнтернеті. А потім, як вона сама зізналась, пізнавала суть методом проб і помилок.

Поєднані ліжком

Поєднані ліжком

Коли за вікном морозно і пролітає сніжок, так приємно зігрітися під добротною ковдрою чи пледом! Утім чи будуть обійми Морфея солодкими, залежить від постільних «зимових» атрибутів, якими ми укриваємося, а ще, звичайно, від зручної подушки.

Під знаком камелії

У столиці створено «Клуб для жінок», який діє при Київському міському центрі роботи з жінками. Зазначимо, що з бюджету міста на це не виділено жодної копійки. «Ми вирішили піти на своєрідний експеримент — запросили до клубу всіх, хто хоче не лише навчитися чогось нового, а й передати свої знання іншим, — розповіла «УМ» під час презентації клубу директор центру Віра Міленко. — При цьому не обмежили віковий простір. Звернутися до нас могла будь–яка жінка, незалежно від фаху й освіти».