Сюрпризи під шоколадною шкаралупкою

Сюрпризи під шоколадною шкаралупкою

«У багатьох жінок сяють очі, коли вони перебирають коштовні прикраси. А в мене поліпшується настрій, коли розглядаю іграшки, що «вилупилися» з кіндер–сюрпризів, — розповідає киянка Тамара Пестрікова. — Таких фігурок я зібрала понад 12 тисяч. Позитивна енергія, яку вони випромінюють, заряджає всю мою оселю». При цьому до самих солодощів, зізнається колекціонерка, вона байдужа, особливо приївся їй смак шоколаду.

Михайло Поплавський: «З Великим Кобзарем вічно жива і горда душа України»

Михайло Поплавський: «З Великим Кобзарем вічно жива і горда душа України»

Шевченківський вечір Київського національного університету культури і мистецтв уже шість років поспіль є знаковою мистецькою подією в дер­жаві, символічним днем патріотизму та духовного єднання всіх поколінь. Свою любов і шану до світоча української культури талановиті студенти, випускники та викладачі висловили найкращими піснями, музикою та хореографічними композиціями.

Незнайко став пенсіонером

Незнайко став пенсіонером

У Радянському Союзі, країні знань і звершень, найулюбленішим книжковим героєм дітвора називала персонажа на ім’я ... Незнайко, літературним батьком якого був письменник Микола Носов. Книги про пригоди коротунчиків відразу ставали бестселерами. Вся компанія, яка жила серед квітів і ставків iз прозорою водою, розчулювала і захоплювала. А надихнула Носова на створення образів чудова природа Ірпеня, де минуло дитинство письменника. Адже до Москви з України він переїхав у 21 рік.

Михайло Поплавський: «Діти об’єднають Україну»

Михайло Поплавський: «Діти об’єднають Україну»

У Національному Палаці мистецтв «Україна» відбулося грандіозне шоу учасників Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально–хореографічного конкурсу «Крок до зірок». Глядачі побачили чудову новорічну казку. Талановиті діти з усіх куточків України — великих міст та маленьких сіл — творили на головній сцені дива, які зворушували і дітей, і дорослих.

«Крок до зірок» є спільним проектом Міжнародного благодійного фонду «Обдаровані діти України», Київського національного університету культури і мистецтв та Першого національного телеканалу. Меценатом, генеральним продюсером та режисером–постановником конкурсу ось уже 15 років(!) є Михайло Поплавський.

Освідчення в коханні

Освідчення в коханні

Гранд–шоу Михайла Поплавського «Я люблю тебе, Україно!» нікого не залишило байдужим. Бо ж концерт виявився дуже щирим. Незалежно від жанру пісні, її тональності. Патріотичні, жартівливі, ліричні — всі композиції проймали. А хіти сприймалися так, ніби їх виконували вперше. В цьому мали нагоду впевнитись і телеглядачі — концерт транслювався у прямому ефірі на Першому Національному.

Здобуття знань через емоційні переживання

Здобуття знань через емоційні переживання

Одне з найбільш виснажених людиною, забруднене, насичене сірководнем — на жаль, саме так нині можна охарактеризувати улюблене для всіх місце відпочинку — Чорне море. Невже смарагдові виблиски, що відтворюються у прозорій воді, та дельфіни залишаться лише на картинах мариністів?

Феноменальне дослідження про наукові школи

Нагадаємо, у першій книзі зібрано біографічні дані понад 170 науковців, які творять історію суспільства і держави. Вона отримала широкий резонанс і довела, що в Україні є велике наукове минуле і велике майбутнє. Докладно про це видання «УМ» писала в матеріалі «Слово про титанів науки» 27 квітня 2011 року.

Персональний концерт і передвиборча агітація

Персональний концерт і передвиборча агітація

У село Северини, що на Хмельниччині, гості з’їжджалися звідусіль — із Закарпаття, Києва, сусідніх сіл. Бо ж має Пелагея Марківна Кучман, чи як її тут всі називають — баба Палажка, шістьох дітей, 12 онуків, 14 правнуків та 6 праправнуків. Коли ж родичі, зібравшись, почали з’ясовувати, хто кому й ким доводиться, сміху було! Правнукові Марку лише рік виповнився, а його дядьку Славі — вже буде сорок!

Старти для майбутніх переможців

Старти для майбутніх переможців

Куди зазвичай наші діти поспішають після уроків? Лише одиниці — у спортивні секції і гуртки або просто поганяти м’яч з друзями. Більшість — додому, де, не встигши зняти шкільний рюкзак, швиденько сідають за комп’ютер. Мандри у павутині захоплюють, а ще перед екраном можна «займатися» спортом, граючи у той же футбол iз віртуальним суперником! Спливає година, дві. І... жодних фізичних вправ у реальному житті. Як результат — незграбне виконання нормативів, що супроводжуються відповідними коментарями однокласників і вчителів на уроках фізкультури. Починають виникати труднощі з успішністю, незрозумілі тривоги і навіть депресії. За статистикою медиків, 95% дітей до 16 років мають різні проблеми зі здоров’ям. А першопричина тому — гіподинамія, інакше — малорухливий спосіб життя.