Як затвердили — так судитиме?

Як затвердили — так судитиме?

Учора Конституційний Суд поповнився новим суддею — Олександром Пасенюком. Під час голосування у Верховній Раді, яке проводилося бюлетенями, за призначення Пасенюка проголосувало 249 народних депутатів. Восьмеро виступило «проти», ще 2 — «утрималось».

«Дольче Вітя» для Юлі

«Дольче Вітя» для Юлі

Українська влада вирішила влаштувати для Юлії Тимошенко dolce vita — «солодке життя». Щодо колишньої Прем'єрки розслідують iще три кримінальні справи. Таку інформацію в інтерв'ю телеканалу «Інтер» озвучив перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін.

«Човниковий» Янукович

Візит Віктора Януковича до Сполучених Штатів збагатився новими деталями. У завершальній частині поїздки до Нью–Йорка Президент України знову вразив своєю здатністю зустрітися за мінімальний час із великою кількістю політиків. Серед свіжих «рандеву» прес–служба Банкової згадує розмови з президентами Сербії, Киргизії, Австрії, Литви, Угорщини, Чехії, Польщі, Казахстану, Фінляндії. І це ще не всі! Окрім того, Януковичу вдалося вдруге за два дні перебування у штаб–квартирі ООН перестрітися з Бараком Обамою. Як інформує прес–служба Президента, під час офіційного прийому від імені господаря Білого дому «відбулась коротка тепла розмова президентів України і США».

Попередження Ялти

Попередження Ялти

Цьогорічний «пінчуківський» форум у Ялті минув, по суті, без важковаговиків світової політики. Найповажнішим гостем був президент Ізраїлю Шимон Перес, який, на думку експертів, виголосив у Ялті найсильнішу промову. До цього виступу зверталося багато оглядачів: цитували, коментували, інтерпретували... Саме Пересу довірили честь відкривати саміт, який щорічно збирає Фонд Пінчука та організація «Ялтинська європейська стратегія» — YES.

Європа почекає

Європарламент має намір розглянути резолюцію щодо України, яка стосуватиметься підписання угоди про асоціацію з ЄС, орієнтовно 16 листопада. Відповідну дату проанонсовано вчора на сайті ЄП. Хоча раніше планувалося, що цей документ заслухають на пленарному тижні вже 26–29 вересня.

Не плагіат, а списування?

Костянтин Василькевич, автор англійського перекладу книжки Віктора Януковича «Україна — країна можливостей» (в оригіналі — Opportunity Ukraine) заявив, ніби він сам прибрав із твору Президента посилання на інші тексти, з яких автор позичав цитати.

Червоний маскарад на тему путчу

Усі комуністи щасливі по–однаковому, а нещасливий — коли він живе не в Союзі... Сьогодні в Донецьку починається великий зліт комуністичних партій і їхніх лідерів. Міжнародна акція має назву «20 років без СССР». Очікується прибуття 17 делегацій включно з лідером російських ленінців Геннадієм Зюгановим.

Дорогий наш Віктор Федорович

Віктор Янукович виявився одним із «найдорожчих» президентів світу. Звісно, на планеті знайдуться глави держав, котрі «цінуються» більше за нашого гривневого гаранта. Водночас якщо порівняти кількість грошей, які щодня доводиться витрачати на Президента від Партії регіонів, і середню зарплату по Україні — виявиться, що діяльність Януковича обходиться громадянам у величезну копійчину. За підрахунками журналу «Кореспондент», Віктор Федорович значно випереджає лідерів Франції, Польщі чи Німеччини. Поступається — президентам супердержав: США — Баракові Обамі й Росії — Дмитру Медведєву.

Оцінка за техніку читання

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко підрахував, що для ознайомлення з матеріалами справи стороні підсудної знадобиться щонайменше 25 днів. Народний депутат від БЮТ дійшов такого висновку вчора під час публічного експерименту з читання. Власенко витратив на одну сторінку 3 хв. 21 сек.