Маленьке, але дорогеньке

Один із найбільш рідкісних екземплярів китайської філателістики — казначейська марка 1897 року — було продано на аукціоні у Гонконгу за 6,9 млн. гонконзьких доларів (687 тис. євро). Як повідомляє агенція «Франс пресс» із посиланням на заяву аукціону Interasia Auctions, у світі збереглися лише 32 примірники цієї марки. Раритет було видано за часів манджурської династії Цин — останньої імператорської династії Китаю, яка правила у 1644—1912 рр.

Невдала атака Шерхана

Якраз у дні святкування в Непалі 60–річного ювілею першого підкорення Евересту навколо найвищої гори світу не на жарт розгорнулася боротьба між двома стариками. Японець Юїчіро Міура та непалець Мін Багадур Шерхан виборюють пальму першості в номінації «най­старіша людина, що зійшла на Джомолунгму».

«Качка»–«полуничка» мексиканських писак

Нещодавно керівництво Празького метрополітену виступило з ідеєю, щоб кожен останній вагон у потязі був призначений для самотніх пасажирів, неодружених чоловіків та жінок, які прагнуть знайти свою половинку. Таку новацію в чеській столиці заплановано впровадити лише наприкінці року.

Кулька на півмільярда доларів

В американській лотереї «Пауерболл» минулої суботи випав рекордний в її історії виграш є понад 590 мільйонів доларів. Це при тому, що шанси виграти таку суму на один лотерейний білет вартістю два долари становили 1 до 1 175 200.

Квиток на Марс — безплатний!

Нідерландська компанія Mars One почала набір охочих полетіти на Марс. Експедиція триватиме дев’ять років, а квиток передбачається безкоштовний, бо він лише в один бік. Йдеться про людей, які залишаться назавжди жити в першій марсіанській колонії.

Через океан з любов’ю

Пляшка з листом до невідомої Мері, кинута в океан у канадській провінції Нова Шотландія 28 років тому, днями випливла на пляжі в Хорватії. Як повідомила газета «Дубровачкі вєснік», послання знайшла 23–річна Матеа Медак–Резич, коли разом із колегами з клубу віндсерфінгу прибирала перед Днем Землі пляж у тому місці, де в море впадає річка Неретва.

Щоб летів на власних крилах

Щоб летів на власних крилах

У Пекіні відкрився перший у світі супермаркет літаків. Як повідомляє агенція «Франс пресс», тут можна придбати літальні апарати різних видів — планери, моноплани, біплани, гвинтокрили, розкішні приватні літаки вартістю 50 млн. юанів (8 млн. доларів) тощо. Вибір величезний.

У пошуках сучасного сексу

100 тисяч доларів винагороди та ще один мільйон на подальші дослідження отримає від фонду Білла і Мелінди Гейтс та людина, яка спроектує «презервативи нового покоління». Це чергова громадська акція колишнього глави компанії «Майкрософт» на підтримку молодих винахідників та проектантів.

Ти купив квиток на «Титанік»?

Ти купив квиток на «Титанік»?

Австралійський мільярдер Клайв Палмер днями зібрав у Нью–Йорку прес–конференцію й повідомив про свій намір збудувати точну копію славетного «Титаніка» — завдовжки 269,04 метра й водотоннажністю 52 310 тонн, із можливістю перевозити понад 2500 пасажирів.