Берлусконі — на мило

У Музеї сучасного мистецтва «Мігрос», що у швейцарському Цюріху, на огляд виставили незвичний та провокативний експонат — брусок мила завдовжки 5 см, виготовлений із жиру... прем’єр–міністра Італії Сильвіо Берлусконі. Принаймні про таке походження миючого засобу стверджує його виробник. У поясненні зазначено, що жир відкачали в Берлусконі під час ліпосакції 2004 року в клініці швейцарського кантону Тічіно. Співробітник клініки передав відходи пластичної операції авангардному митцеві Джанні Мотті, який мешкає у Женеві.

Ще раз про любов

Міськрада Мілана цього тижня дозволила продовжити до 24 жовтня демонстрацію суперечливого витвору найвідомішого з живих італійських скульпторiв Мауріціо Каттелана. Скульптура пiд назвою L.O.V.E. («Любов») залишиться на площі Д’Аффарі перед будівлею Міланської біржі на радість її шанувальникам, які прагнуть, щоб вона стояла тут завжди. Але не всі мешканці міста поділяють таку думку.

«Няв» із протигаза

Малі кисневі маски для домашніх тварин отримали в подарунок пожеж­ники американського міста Бостон. Тепер вони повинні виїздити на виклики як iз масками для людей, так і тварин, повідомила міська влада.

Піца на кістках

Знамениту неаполітанську піцу дедалі частіше готують із використанням... поховальних трун. Неаполю бракувало ще тільки «піци з небіжчиком», щоб зовсім втратити своє обличчя перед очима Італії та світу, обурюється газета «Джорнале».

«Машинне» благословення

«Машинне» благословення

Навіть коли молодята промовляли сакраментальне «так», очі більшості гостей шлюбної церемонії були прикуті не до них, а до «священика». Воно й не дивно: вперше в історії подружній зв’язок скріпив... робот.

Здрастуй, Папо!

Минулої п’ятниці Папі Римському Бенедиктові XVI виповнилося 83. Гучних святкувань понтифік не влаштовував — лише отримав від пастви величезний торт. Загалом Папа присвятив день відпочинку перед поїздкою на Мальту. От тільки навряд чи цей візит додав главі Католицької церкви святкового настрою. Адже першим, що мав побачити Папа в цій маленькій острівній країні, було... більш ніж триметрове зображення фалоса.

Не побачити, то хоч помацати

Цього тижня вийшов друком перший у світі порнографічний часопис для сліпих — «Дотикові думки» (Tactile Minds). Як повідомляє британський таблоїд «Сан», стартовий номер оформлено з шиком, і не в журнальному форматі, а у формі об’ємної книги вартістю 225 доларів. У ній є все, що міститься у виданнях такої спрямованості: і «соковиті» тексти, і збуджуючі ілюстрації. Різниця лише в тому, що тексти набрані шрифтом Брайля, а «картинки» своїми опуклостями повторюють інтимні органи.

«Я плачу за Стіну!»

У нас цінують єврейський гумор, особливо «одеського розливу». Цікаво, що в самому Ізраїлі дозволяють собі пожартувати не 1 квітня, а на свято Пурим. Цього року популярна ізраїльська газета «Хаарец» у спробах «по–справжньому» пошити співвітчизників у дурні на Пурим трохи передала куті меду — на її шпальтах з’явилося повідомлення, що на Стіні плачу в Єрусалимі в темну пору доби будуть демонструвати світлову рекламу. Згодом газета повідомила, що викупом права на таку рекламу зацікавилися банки та будівельні підприємства.

Щось особливе для Махмуда і Фатіми

Цього тижня в Голландії почав діяти перший на Заході й, певне, у всьому світі секс–шоп для мусульман. Офіс цього інтернет–магазину під назвою «Ель–Асіра» (у перекладі з арабської — «спільнота») розташований в Амстердамі. Голландські ЗМІ з ентузіазмом привітали його відкриття, оскільки розцінюють це як іще один факт інтеграції мусульман у західне суспільство.