На скільки затяжок вистачить?

На скільки затяжок вистачить?

Кубинець Хосе Кастелар скрутив найдовшу у світі сигару. Як повідомляють кубинські ЗМІ, виріб аж 230 футів завдовжки — тобто 70 м 10 см — потрапив до Книги рекордів Гіннесса і став окрасою міжнародного туристичного ярмарку, що тривав у Гавані до 7 травня.

Мертві зігріють живих

Нема чого добру пропадати — саме таким принципом вирішила послуговуватися міська рада 80–тисячного англійського міста Реддіч і затвердила план підігріву води в місцевому плавальному басейні теплом, яке генерується в розташованому неподалік... крематорії.

З ранку до ночі бачать її очі

З ранку до ночі бачать її очі

Опосум на прізвисько Гайді став сенсацією німецьких мас–медіа, перейнявши естафету у ведмедя Кнута й восьминога Пауля. Сюжети про тваринку подали всі провідні телеканали, про неї пишуть в газетах, а пісня про Гайді стала хітом на сайті YouTube. Сторінку опосума приєднали понад 65 тисяч учасників інтернет–мережі «Фейсбук». Це при тому, що Гайді має вперше з’явитися перед очами публіки в зоопарку Лейпціга лише 1 липня.

Третій «кристал» у паспорті

Третій «кристал» у паспорті

Знаменитий Х’ю Хефнер — 84–річний засновник журналу для чоловіків «Плейбой» — оголосив про заручини із 24–річною моделлю цього видання Крісталл Харріс. У своєму блозі на сервісі «Твіттер» Хефнер повідомив, що вже подарував обранці обручку і невдовзі буде весілля.

І взуття — лише вашого розмiру!

Швейцарський банківський гігант UBS розтлумачив своїм співробітникам, як потрібно одягатися та поводитися для поліпшення їхнього іміджу в очах клієнтів, повідомляє Бі–Бі–Сі. У збірці правил стосовно зовнішнього вигляду на робочомі місці, випущеній на 44 сторінках, регламентується все: від кольору краватки до спiдньої білизни.

Сексуальна Білосніжка для дітей

У Китаї вилучено з продажу казки братів Грімм за... еротичний зміст. Як повідомляє агенція «Франс пресс», видавничі компанії China Friendship Publishing Company та Bejing Media припустилися просто казкового недогляду: чомусь не знайшовши перекладача оригінального німецького тексту, вирішили зробити переклад iз японського видання. Але помилково взяли не оригінал, а... порнографічну інтерпретацію казок братів Грімм для дорослих.

Голі Санти на морозі

Голі Санти на морозі

Міжнародний «Ротарі–клуб» упродовж кількох останніх років організовує в грудні акцію «Забіг Санта–Клаусів для розваги». Ініціатива зародилася в американському місті Бостон і поєднується зі шляхетною справою — збиранням коштів на підтримку дітей із найбідніших родин. Цього року естафету почали у США та Австралії, а продовжили в багатьох містах Європи.

А ось танцюрист він поганий...

А ось танцюрист  він поганий...

Британські вчені з університетів Кембріджа й Дербі встановили, що найбільші статеві залози по відношенню до маси свого тіла серед усіх представників земної фауни мають коники виду Platycleis affinis. Про це повідомляє в останньому номерi науковий часопис Biology Letters. А купа інших видань зазначають: трактат британців уже тепер претендує на Шнобелівську премію2011 — антиНобель за найбільш чудернацькі та абсурдні дослідження й наукові відкриття.

Пішоходе, перемкни швидкість

Багатьом знайоме почуття роздратування, коли поспішаєш на роботу або у справах, а попереду на вузькому тротуарі повільно дефілюють у ряд три дами із собачками. Або роззяви, яким поспішати нікуди, скупчилися біля вітрини так, що їх не оминути. Мешканцям Лондона пощастило: незабаром проблему різної швидкості на тротуарах для них буде вирішено. Британська столиця першою у світі запрова­джує на центральних торговельних вулицях двосмугові тротуари.

Щоб повію на посту було видно за версту

Повії, які заробляють на хліб насущний на шляху поблизу іспанського міста Ельс–Аламус (Каталонія), змушені доповнити свій гардероб новим елементом — яскравою жилеткою, що відбиває світло автомобільних фар. Як повідомляє газета «Дейлі телеграф», ці флуоресцентно–жовті жилетки подібні до тих, що вдягають робітники дорожних служб, але коротші і щільніше облягають торс. А виконують аналогічну функцію: убезпечують носіїв від наїзду машин.