Голі Санти на морозі

Голі Санти на морозі

Міжнародний «Ротарі–клуб» упродовж кількох останніх років організовує в грудні акцію «Забіг Санта–Клаусів для розваги». Ініціатива зародилася в американському місті Бостон і поєднується зі шляхетною справою — збиранням коштів на підтримку дітей із найбідніших родин. Цього року естафету почали у США та Австралії, а продовжили в багатьох містах Європи.

А ось танцюрист він поганий...

А ось танцюрист  він поганий...

Британські вчені з університетів Кембріджа й Дербі встановили, що найбільші статеві залози по відношенню до маси свого тіла серед усіх представників земної фауни мають коники виду Platycleis affinis. Про це повідомляє в останньому номерi науковий часопис Biology Letters. А купа інших видань зазначають: трактат британців уже тепер претендує на Шнобелівську премію2011 — антиНобель за найбільш чудернацькі та абсурдні дослідження й наукові відкриття.

Пішоходе, перемкни швидкість

Багатьом знайоме почуття роздратування, коли поспішаєш на роботу або у справах, а попереду на вузькому тротуарі повільно дефілюють у ряд три дами із собачками. Або роззяви, яким поспішати нікуди, скупчилися біля вітрини так, що їх не оминути. Мешканцям Лондона пощастило: незабаром проблему різної швидкості на тротуарах для них буде вирішено. Британська столиця першою у світі запрова­джує на центральних торговельних вулицях двосмугові тротуари.

Щоб повію на посту було видно за версту

Повії, які заробляють на хліб насущний на шляху поблизу іспанського міста Ельс–Аламус (Каталонія), змушені доповнити свій гардероб новим елементом — яскравою жилеткою, що відбиває світло автомобільних фар. Як повідомляє газета «Дейлі телеграф», ці флуоресцентно–жовті жилетки подібні до тих, що вдягають робітники дорожних служб, але коротші і щільніше облягають торс. А виконують аналогічну функцію: убезпечують носіїв від наїзду машин.

Берлусконі — на мило

У Музеї сучасного мистецтва «Мігрос», що у швейцарському Цюріху, на огляд виставили незвичний та провокативний експонат — брусок мила завдовжки 5 см, виготовлений із жиру... прем’єр–міністра Італії Сильвіо Берлусконі. Принаймні про таке походження миючого засобу стверджує його виробник. У поясненні зазначено, що жир відкачали в Берлусконі під час ліпосакції 2004 року в клініці швейцарського кантону Тічіно. Співробітник клініки передав відходи пластичної операції авангардному митцеві Джанні Мотті, який мешкає у Женеві.

Ще раз про любов

Міськрада Мілана цього тижня дозволила продовжити до 24 жовтня демонстрацію суперечливого витвору найвідомішого з живих італійських скульпторiв Мауріціо Каттелана. Скульптура пiд назвою L.O.V.E. («Любов») залишиться на площі Д’Аффарі перед будівлею Міланської біржі на радість її шанувальникам, які прагнуть, щоб вона стояла тут завжди. Але не всі мешканці міста поділяють таку думку.

«Няв» із протигаза

Малі кисневі маски для домашніх тварин отримали в подарунок пожеж­ники американського міста Бостон. Тепер вони повинні виїздити на виклики як iз масками для людей, так і тварин, повідомила міська влада.

Піца на кістках

Знамениту неаполітанську піцу дедалі частіше готують із використанням... поховальних трун. Неаполю бракувало ще тільки «піци з небіжчиком», щоб зовсім втратити своє обличчя перед очима Італії та світу, обурюється газета «Джорнале».

«Машинне» благословення

«Машинне» благословення

Навіть коли молодята промовляли сакраментальне «так», очі більшості гостей шлюбної церемонії були прикуті не до них, а до «священика». Воно й не дивно: вперше в історії подружній зв’язок скріпив... робот.