Ватикан проти «Бенеттона»

Ватикан проти «Бенеттона»

Відома італійська фірма «Бенеттон», знана не лише якісним одягом, а й оригінальною та дещо провокативною рекламою, цього разу дещо передала куті меду. Традиційно у своїх рекламних кампаніях бренд обігрує гасло «Об’єднані кольори «Бенеттона» — заклик до расової терпимості й рівності. Серед найвідоміших плакатів цієї серії — негр, який палко цілує блакитнооку білявку, чорний жеребець, який спарюється з білою кобилою тощо.

Дев’ять років на лікарняному

Італійські карабінери заарештували працівницю шпиталю міста Болонья за обвинуваченням у шахрайстві, підробці документів, завданні збитків державі та суспільним інституціям. Жінка впродовж останніх дев’яти років пропрацювала лише шість днів, а решту часу симулювала різні хвороби і дві вагітності, тож регулярно отримувала оплату за лікарняними.

«Кажіть «мадам», а то як дам!»

Французькі феміністки почали акцію, мета якої — вилучити з офіційного та загального вжитку слово «мадемуазель» (у перекладі — «панянка», так звертаються до незаміжніх дівчат). На думку активісток жіночого руху за рівноправ’я, «мадемуазель» є словом «сексистським». Адже, звертаючись таким чином до молодої жінки, чоловік ніби зобов’язує її зiзнатися, заміжня вона чи ні. Натомість щодо чоловіків у французькій мові є єдине загальноприйняте звертання — нейтральне «мосьє» («пан»), незалежно від сімейного стану та віку. Як повідомляє агенція DPA, в рамках своєї акції феміністки мають намір звертатися з відповідними письмовими петиціями до депутатів парламенту, членів уряду тощо.

Тризна зi стриптизом

Тризна зi стриптизом

На Тайвані набув популярності новий спосіб прощання з небіжчиками. На похоронах усе частіше... танцюють стриптизерки.

Як повідомляє британська газета «Дейлі мейл», виконавцi стрип–дансу приїздять на похорони спеціальною машиною під назвою Electric Flower Car («Квіткова електрична машина») і танцюють та співають на розсувній платформі з неоновою iлюмiнацiєю. Так вони втiшають убитих горем родичiв померлого та самого «винуватця торжества». Цей новий звичай прощання з небіжчиком викликає багато контроверсійних вiдгукiв, але частина тайванського суспільства вважає його чудовим способом прощання з близькими людьми.

«Тата» замість мами

Якщо темпи народжуваності в Індії збережуться на теперішньому рівні (а зараз там мешкає 1,21 млрд. людей), то 2025 року ця країна випередить Китай із його 1,34 млрд. мешканців. Індійські чиновники розробили численні програми зі скорочення приросту населення, зокрема шляхом стерилізації (передусім жінок).

Пиши, поки не помреш

Пиши, поки не помреш

Поки різні диваки та розумні голови силкуються сконструювати вічний двигун, у США надійшла в продаж вічна авторучка. Новинка світу канцтоварів має назву Inkless Metal Pen («безчорнильна металева ручка») і по суті є гібридом звичайної ручки та олівця. Але роль елементу, що пише, тут виконує не чорнило і не якась паста, а свинець.

На скільки затяжок вистачить?

На скільки затяжок вистачить?

Кубинець Хосе Кастелар скрутив найдовшу у світі сигару. Як повідомляють кубинські ЗМІ, виріб аж 230 футів завдовжки — тобто 70 м 10 см — потрапив до Книги рекордів Гіннесса і став окрасою міжнародного туристичного ярмарку, що тривав у Гавані до 7 травня.

Мертві зігріють живих

Нема чого добру пропадати — саме таким принципом вирішила послуговуватися міська рада 80–тисячного англійського міста Реддіч і затвердила план підігріву води в місцевому плавальному басейні теплом, яке генерується в розташованому неподалік... крематорії.

З ранку до ночі бачать її очі

З ранку до ночі бачать її очі

Опосум на прізвисько Гайді став сенсацією німецьких мас–медіа, перейнявши естафету у ведмедя Кнута й восьминога Пауля. Сюжети про тваринку подали всі провідні телеканали, про неї пишуть в газетах, а пісня про Гайді стала хітом на сайті YouTube. Сторінку опосума приєднали понад 65 тисяч учасників інтернет–мережі «Фейсбук». Це при тому, що Гайді має вперше з’явитися перед очами публіки в зоопарку Лейпціга лише 1 липня.

Третій «кристал» у паспорті

Третій «кристал» у паспорті

Знаменитий Х’ю Хефнер — 84–річний засновник журналу для чоловіків «Плейбой» — оголосив про заручини із 24–річною моделлю цього видання Крісталл Харріс. У своєму блозі на сервісі «Твіттер» Хефнер повідомив, що вже подарував обранці обручку і невдовзі буде весілля.