У пошуках сучасного сексу

100 тисяч доларів винагороди та ще один мільйон на подальші дослідження отримає від фонду Білла і Мелінди Гейтс та людина, яка спроектує «презервативи нового покоління». Це чергова громадська акція колишнього глави компанії «Майкрософт» на підтримку молодих винахідників та проектантів.

Ти купив квиток на «Титанік»?

Ти купив квиток на «Титанік»?

Австралійський мільярдер Клайв Палмер днями зібрав у Нью–Йорку прес–конференцію й повідомив про свій намір збудувати точну копію славетного «Титаніка» — завдовжки 269,04 метра й водотоннажністю 52 310 тонн, із можливістю перевозити понад 2500 пасажирів.

Мадонна таки королева

Мадонна таки королева

«Біллборд» — фаховий часопис американської музичної індустрії — уклав традиційний щорічний рейтинг виконавців із найбільшими заробітками. Вдруге за останні п’ять років список очолила провокативна поп–діва Мадонна, яка за минулий рік заробила 34,6 млн. доларів, що є її особистим рекордом за всю кар’єру.

А на автобусній зупинці — літо

Пасажири громадського транспорту міста Умео, що на півночі Швеції, отримали певну сатисфакцію на період похмурої приполярної зими. Як повідомляє агенція «Рейтер», фірма Umea Energi вирішила встановити на 30 автобусних зупинках міста ультрафіолетові світильники, які мають поліпшувати настрій та самопочуття.

Не для всякого гаманця

Не для всякого гаманця

На нумізматичній виставці в Японії найбільше уваги привернув найбільший експонат — 100–кілограмова монета номіналом 1 мільйон канадських доларів, виготовлена із золота проби 999,99.

Хто–хто в шпаринці живе?

Хто–хто в шпаринці живе?

Днями у столиці Польщі презентували найвужчий будинок світу — саме таким титулом нагородили новозбудоване помешкання письменника Етгара Керета. Як повідомляє сайт Польського радіо, проект авторства Якуба Щенсного розташувався у варшавському районі Воля в щілині між двома звичайними будинками.

Психодопомога «збитим льотчикам»

В Італії (а конкретно — в місті Піза) вперше організували пункт психологічної допомоги політикам, які втратили депутатські мандати, програли вибори чи яких відсторонено з високих посад у інший спосіб. Фахівці–психологи допомагають подолати депресію тим, хто несподівано став «ніким». Це дуже доречно в період, коли в італійській політиці відбувається велика зміна поколінь, уряд задля економії урізає багато «хлібних» посад, а минулі вибори та серія фінансових скандалів помітно прорідили лави правоцентристів. І це лише початок. На думку італійських аналітиків, парламентські та місцеві ви­бори наступного року відкинуть на узбіччя ще більше нинішніх можновладців.

То вона Барбі чи Барб?

То вона Барбі чи Барб?

Упродовж 50 років з часу своєї появи на світ лялька Барбі пере­йшла чимало меж, які на момент її створення вважалися табу. Остання — найбільш суперечлива та ризикована: у грудні у продаж через інтернет надійде Барбі, яку можна вважати... трансвеститом.

Іду, іду — а піца не закінчується

1172 метрів та ще 97 сантиметрів має в довжину найдовша у світі піца, яку спекли минулих вихідних в італійському місті Масса, регіон Тоскана. Для приготування гігантської страви, яку розклали вздовж набережної Лігурійського моря, використали дві тонни борошна, кілька сотень кілограмів сиру моцарела, 30 кг базиліку та десятки відер томатного соусу. Приготуванням піци–гіганта займалися впродовж 24 годин півсотні місцевих піцайоло. Не дивно, що такий витвір внесли в Книгу рекордів Гіннесса.

Велика війна в Мілані

Попри спеку, італійський Мілан потерпає від нашестя комарів. Настирність летючих кровопивць змусила мешканців міста шукати нестандартні методи захисту від них. До боротьби з непроханими гостями залучили... кажанів. Автори ідеї вирішили використати схильність летючих мишей до комариної «дієти» й пустили в хід для початку 400 кажанів. Якщо експеримент вдасться, буде «мобілізовано» чергові загони крилатих ссавців.