Кримінальний Монблан

Піднятися на вершину висотою більше 4 кілометрів здатен далеко не кожен, адже це потребує певних фізичних зусиль, відповідного екіпірування тощо. Проте, як з’ясувалося, спуститися також буває непросто. Днями з альпіністського притулку на найвищій горі Європи Монблані (4810 метрів над рівнем моря) рятувальники евакуювали гелікоптером альпініста.

Любиш лідера — люби і його зачіску

Любиш лідера — люби і його зачіску

Кажуть, домашні улюбленці завжди чимось схожі на своїх господарів. Народ, який обожнює свого керманича, також має прагнути якомога більшої подібності до кумира. Для мешканців Північної Кореї таким ідеалом є чинний диктатор Кім Чен Ин. А оскільки він навіть думає за свої «підданих», то їм тепер наказано робити винятково таку зачіску, як у сонцесяйного.

«Флірт–вагон» біжить, гойдається

Ті, кому не вистачає знайомств в інтернеті, отримали інший спосіб знайти свою другу половинку. Принаймні в Празі, де з 9 листопада в метро з’явилися потяги з «вагонами для побачень». Усі, хто хоче знайти собі пару, в такому вагоні можуть вільно знайомитися без ризику отримати одкоша від симпатичної дівчини.

Перевірено часом

Літня парагвайська пара стала на шлюбний рушник. Здавалося б, що в цьому такого? Але, повідомляє Бі–Бі–Сі, 103–річний Хосе Мануель Рієлла та 99–річна Мартіна Лопес побралися за церковним звичаєм після 80 років спільного життя!­

Не їздить, зате плаває

Не їздить, зате плаває

Автомобіль Lotus Esprit, яким агент 007 пересувався в десятому фільмі кінобондіани «Шпигун, що мене кохав», продали на аукціоні в Лондоні за 550 тис. фунтів стерлінгів (це майже 865 тис. доларів).

Швейцарський секс–гараж

У Цюриху днями відкрився заклад, покликаний прибрати проституцію з центральних ву­лиць. Як повідомляє «Євроньюз», у цьому щвейцарському місті почав діяти «Драйв–інн» — своєрідний секс–гараж, де повії «офіційно» обслуговують клієнтів у їхніх автомобілях.

Стань королем підземелля

Міністерство оборони Великої Британії виставило на продаж недіючу станцію метро «Бромптон Роуд» у центрі Лондона, в якій у роки Другої світової війни був таємний бункер армійського керівництва, як Повідомляє газета «Дейлі Мейл».

Як тебе звати, хвостатий?

Учені з університету Сент Андрюс у Шотландії знайшли чергові докази, що дельфіни звертаються одне до одного за іменами. Їхні дослідження довели, що ці ссавці «призначають» собі унікальні свисти, з допомогою яких навзаєм розпізнають одне одного. До цього часу було відомо лише те, що свист специфічного звучання використовували лише групи дельфінів, які подорожують разом. Окремі ссавці легко засвоювали його і застосовували у різних життєвих обставинах. Але було не відомо, чи вони виконують таку ж роль, що й людські імена. Щоб дізнатися більше про характер таких свистів, шотландські науковці прямували за групами дельфінів і записували звуки, які видавали окремі дельфіни. А потім відтворювали з допомогою спеціальних підводних гучномовців як звуки свистів саме цієї групи дельфінів, так і інших груп, з якими дельфіни з піддослідної групи ніколи не зустрічалися, пояснив доктор Вінсент Янік з університету Сент Андрюс. Таким способом вчені встановили, що окремі особини з групи відгукуються лише на окремий, властивий їм, свист. На думку дослідників, дельфіни поводяться, як люди, коли чують свої імена.

Ніч яка місячна...

Чудова літня погода у Берліні має незвичайний «побічний ефект» — стрімко збільшується кількість пар, які кохаються просто неба, повідомляє «Німецька хвиля».

Сексизму — баста!

Канал громадського телебачення RAI UNO уперше у своїй історії відмовився від трансляції церемонiї «Міс Італія». Мотив — боротьба iз сексизмом. У країні моди, культу жіночої краси та культури мачо вилучення з телебачення виборів най­вродливішої італійки — це так само, якби в Іспанії остаточно заборонили кориду, в Голландії — право вживати наркотики чи в Росії — пити горілку.