Під кінець пригальмували

Золотою та бронзовою медалями завершили свій виступ на чемпіонаті Європи, який закінчився у Вільнюсі, українські борчині. Останні нагороди для «синьо–жовтих» здобули львів’янка Наталія Синишин (вагова категорія до 55 кг) та сумчанка Світлана Саєнко (72 кг).

Жінки не гірше

На континентальному форумі, який триває у Вільнюсі, у боротьбу вступили жінки. У четвер наші дівчата змагалися в трьох вагових категоріях, і кожна із українок здобула собі по нагороді.

Подужати родоначальників

Лічені години залишаються до зустрічі збірних України й Англії на полі лондонського стадіону «Уемблі». Цей поєдинок має якщо не вирішальне, то надзвичайно важливе значення у суперечці за лідерство в групі 6 у відборі до фінальної частини чемпіонату світу 2010 року. Родоначальники футболу після чотирьох турів є одноосібними лідерами, наші ж хлопці відстають від них на шість очок і мають одну гру в запасі.

Танцюючи назад

Світовий чемпіонат, який триває в Лос–Анджелесі, перетнув свій екватор. Сьогодні — останній день змагань, за нагороди боротимуться жінки. Учора вони стартували з короткою програмою, а тепер мають виступити з довільним танцем. Минулої ночі за київським часом стали відомими переможці в танцях на льоду.

У пошуках зими

Позавчора в Ханти–Мансійську стартував заключний етап Кубка світу, який стане фінальним акордом сезону «стріляючих лижників». У програмі змагань в автономному окрузі Югра передбачені спринт, гонка переслідування та масовий старт, що завершить етап у неділю.

Кажемо «Лос–Анджелес», думаємо «Ванкувер»

У ніч із вівторка на середу в серці американського штату Каліфорнія, Лос–Анджелесі, стартував чемпіонат світу серед фігуристів. Цей форум можна сміливо назвати репетицією олімпійського турніру, адже до 29 березня спортсмени змагатимуться не лише за місця на п’єдесталі, а й за путівки до Ванкувера на Ігри–2010.

Весняний авітаміноз

Невдало виступили наші співвітчизники на представницькому змаганні «Парібас оупен», що другий тиждень триває в американському Індіан–Уеллсі. На хардових кортах за призовий фонд у 4,5 млн. доларів борються і чоловіки, й жінки. Стартували тут одразу п’ятеро представників України, але далі другого раунду не пройшов жоден.

Якби молодість могла

Якщо подивитися на статистику позавчорашнього матчу, в якому віце–чемпіон України протистояв французькому «Шо­ле», невдачу нашої команди доволі легко пояснити. «Ки­їв» заявив десятьох виконавців, на майданчик виходили восьмеро. А якщо врахувати, що молоді Роман Дмитренко та Олександр Липовий відбігали лише по чотири хвилини без набраних очок, то виходить, що підопічні Саші Обрадовича вирішували завдання фактично лише стартовою п’ятіркою з одним запасним. Здобували ж бали тільки п’ятеро наших гравців, тоді як команда з заходу Франції повноцінно задіяла дев’ятьох баскетболістів. А завдання — серйозне: вихід до «фіналу чотирьох» Кубка виклику.

Чао, Італіє

Матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулися під знаком анг­ло–італійського протистояння. Волею жереба родоначальники футболу зійшлися з представниками країни—чемпіона світу одразу в трьох парах. І скрізь сильнішими виявились клуби Туманного Альбіону.

Збиті «вершки»

Після поразки «Реала» в домашньому матчі 1/8 фіналу наставник мадридців Хуанде Рамос наголошував, що це тільки перша частина їх протистояння із «Ліверпулем». Мовляв, «королівський» клуб зовсім не той суперник, який опустить руки після мінімального програшу. Однак фахівець помилився: на полі стадіону «Енфілд роуд» позавчора був помітним лише один клуб — місцевий. Уже з перших хвилин «мерсісайдці» — підопічні іспанського тренера Рафаеля Бенітеса — захопили ініціативу та притиснули гостей до їхніх воріт.