Коли пересаджують... голову: стартував тиждень швейцарського кіно в Україні

Стартував у форматі онлайн фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». До 28 червня у будь-який зручний час на сайті swissfilm.org.ua можна безплатно дивитися найактуальніші художні фільми останніх років однієї з найрозвинутіших країн світу.

Ганебне шоу: активісти різних поколінь виступили зі зверненням через політичне переслідування Порошенка

Колишні політв’язні, історики, громадські діячі та активісти обурені ганебним шоу, влаштованим навколо начебто «вручення підозри» п’ятому президенту України Петру Порошенку, і переконані, що це не робить честі владі і повертає країну в часи Януковича.

Спроба №2: що відомо про нового міністра охорони здоров'я Іллю Ємця

Новим міністром охорони здоров’я в новому уряді Шмигаля став відомий дитячий кардіохірург Ілля Ємець. Він вдруге вступає в ріку держслужби високого рангу: вже очолював МОЗ дев’ять років тому, за часів Віктора Януковича.

У Києві прощаються зі скульптором Борисом Довганем

У Києві прощаються зі скульптором Борисом Довганем

У Києві прощаються зі скульптором Борисом Довганем. «30 квітня покликаний до Неба великий українець Борис Довгань — скульптор, учасник українського правозахисного руху, член Спілки художників України, — поділився шістдесятник Олесь Шевченко.

Правда — на вагу золота: бібліотеки Вінниччини поповнилися книгами про українську історію

Правда — на вагу золота: бібліотеки Вінниччини поповнилися книгами про українську історію

Днями Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» та філія музею «Інститут дослідження Голодомору» спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, за підтримки газети «Україна молода», у Вінницькому педуніверситеті імені Михайла Коцюбинського організували презен

У Києві з’явився мурал пам’яті героїв бою під Крутами

У Києві з’явився мурал пам’яті героїв бою під Крутами

Біля станції метро «Палац Україна», по праву руку від однойменного культурного центру в Києві, з муралу на боковій стіні багатоповерхівки ніби сходять до містян герої бою під Крутами, який відбувся взимку 1918 року.