У Харкові переселенець з Донбасу налагодив схему фінансування пенсіонерів i бойовиків «Л/ДНР»

Проживаючи в Харкові, винахідливий переселенець із Луганської області налагодив механізм незаконного фінансування жителів окупованих територій через угоди з соціальними виплатами.

Халявнi фантазiї: у «ДНР» хочуть створити офшорну зону

Халявнi фантазiї: у «ДНР» хочуть створити офшорну зону

Відомо, що мріяти ніколи не шкодить. Люди, які вірять у те, що можна побудувати нове життя за допомогою автомата Калашникова, зазвичай не хочуть знати, що це досягається працею, впертою та вмілою. З автоматом у руках добре віднімати у інших та грабувати державу, а багатшими стають тільки грабіжники.

Теги: Донбас, ООС

Розведення під канонаду: навіть за офіційною статистикою кількість ворожих обстрілів на Донбасі зростає

За минулу добу офіційно зафіксовано 16 випадків порушення режиму вогню збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми посіпаками.

Теги: Донбас, ООС

Зробити їм красиво: як переселенка з Луганська стала успішною столичною стилісткою

Юлія Корольова — сучасна ділова жінка, яка створила себе сама і допомагає змінюватися іншим. Утікши від війни в столицю, вона зуміла, як кажуть, «із нуля» налагодити успішну власну справу — стала стилісткою.

Поки ОБСЄ не бачить: росіяни обстрілюють наших бійців там, де немає спостерігачів

За минулі три доби офіційно зафіксовано 11+18+11 випадків порушення режиму вогню збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми посіпаками.

Скорочення чиновників призведе до колапсу роботи органів соцзахисту на Донбасі - Лубінець

Скорочення чиновників призведе до колапсу роботи органів соцзахисту на Донбасі - Лубінець

"Напевно, це дуже добре - скорочення, але чому в рішенні Кабінету міністрів не були передбачені особливості Донецької і Луганської області", - зазначив Лубінець.

Розведення військ: ЗСУ зайняли нові позиції в районі Петрівського

На ділянці розведення №3 - у районі населених пунктів Богданівка та Петрівське ще 11 військових ЗСУ та 14 одиниць озброєння, згідно з графіком, змінили своє тактичне положення.