Підозрюваний у співпраці з ФСБ чиновник з Харкова мав у комп'ютері приховану програму

До слідчого ізолятора СБУ колишній заступник Департаменту молоді та спорту міськради Харкова Семен Хмельницький потрапив кілька місяців тому.

Повернення проспекта Жукова: в Харкові намагалися спалити намет активістів

У ніч із неділі на понеділок замалим не згорів знаменитий волонтерський намет на харківському майдані Свободи, який уже більше тижня намагається демонтувати мерія.

У Харкові біля пам'ятника Жукову сталися сутички (фото, відео)

У Харкові біля пам'ятника Жукову сталися сутички (фото, відео)

У Харкові на мітинг проти повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала СРСР Георгія Жукова прийшли прихильники старої назви, між мітингарями сталися сутички. Акція під назвою "Ні м’яснику Жукову на мапі України" відбулася біля пам’ятника маршалу СРСР.

Члени тимчасової слідчої комісії ВР обговорили у Харкові розслідування нападів на громадських активістів

Група народних депутатів прибула до Харкова на запрошення місцевих патріотів, які кілька днів поспіль намагаються вберегти від демонтажу волонтерський намет, що став символом спротиву російській агресії.

Утилізація відходів із вмістом ртуті під Харковом: що показали перевірки

Мішки з лікарськими засобами, ртутні лампи, розлиті реактиви і гори будівельного сміття — таку картину побачили активісти-екологи та харків’яни, забажавши ознайомитися з роботою переробного підприємства «Харків Еко».

Харків повстав: городяни намагаються завадити Кернесу знищити символ українського спротиву російській окупації

Харків повстав: городяни намагаються завадити Кернесу знищити символ українського спротиву російській окупації

Спроба мера Харкова Геннадія Кернеса знести волонтерський намет на майдані Свободи і повернути проспекту Григоренка ім’я «генерала-м’ясника» Жукова увінчалася гучною акцією протесту.

Теги: Харків