Українці і коронавірус

Уважно стежу за подіями в Україні, де всі кому не лінь обговорюють ситуацію з евакуйованими з Китаю співгромадянами і дорікають українцям протестами проти їх прийому в непідготовлених умовах.

Теги: колонки

Видовищ удосталь

Боже, як-таки далеко забрели у трясовину словоблуддя! Про які суспільні ідеали йдеться, коли парламентські новобранці отаборилися зовсім не для того, щоб примножувати економічний потенціал країни, посилювати національно-визвольний рух чи консолідувати суспільство?

Теги: колонки

Грона гніву

Якось несподівано назбиралося стільки глобальних проблем, які нинішня влада взялася вирішувати всі і разом, мов одним махом розрубувати Гордіїв вузол.

Теги: колонки

Сверблячка турборежимного перерозподілу

Уважно спостерігаю за подіями, що відбуваються в Україні... І відчуття грандіозної афери, яку збираються провернути депутати парламенту, мене не полишає.

Прикарпаття отримало нового очільника - Дениса Шмигаля

Прикарпаття отримало нового очільника - Дениса Шмигаля

На сайті глави держави опубліковані два укази: про звільнення від тимчасового виконання обов’язків голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марії Савки та призначення Шмигаля

Петиція за відставку Зеленського набрала 55% голосів

Петиція за відставку Зеленського набрала 55% голосів

На сайті президента зареєстрували електронну петицію "За відставку президента Володимира Зеленського", за одну добу вона зібрала понад 46% необхідних голосів.Автор петиції Максим Безрук відзначає, що голосування за Зеленського "у більшості своїй було протестним".