Голод, втоплення, згвалтування: Офіс генпрокурора розслідуватиме факти знущання в Олексіївської колонії

В офісі Генпрокуратури з подачі «Харківської правозахисної групи» зареєстрували одразу кілька кримінальних проваджень стосовно Олексіївської колонії №25 під Харковом, де недавно стався стихійний бунт засуджених.

Бізнес на непотребі: чому в Україні «процвітають» відсталі і нелегальні сміттєзвалища

Бізнес на непотребі: чому в Україні «процвітають» відсталі і нелегальні сміттєзвалища

Учасники Національного форуму екологів, які вже вcьоме поспіль обговорювали проблеми вітчизняних сміттєзвалищ, відвідали у Слов’яногірську полігон ТПО, що нарешті «дочекався» давно запланованої рекультивації.

Замах на екскомандира розвідників у Харкові: найманця російського ФСБ арештовано без права внесення застави

Київський райсуд Харкова визначив запобіжний захід без права внесення застави 29-річному чоловікові, який, за даними обласного управління СБУ, планував закласти вибухівку в будинку на Московському проспекті.

У Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі можуть закрити всі філіали ВНЗ

Верховна Рада прийняла рішення реорганізувати або остаточно закрити до 1 липня 2021 року всі філіали вишів у п’яти містах країни: Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі.

Теги: Освіта

У Харкові затримали хакерську групу, яка «наслідила» по всьому світу

Хакерська група, до складу якої входило троє українців та один іноземець, п’ять років поспіль «зламувала» сервера різних організацій та приватних осіб, а потім продавала доступ до їхніх комп’ютерів своїм замовникам.

Пара з Німеччини «всиновила» харківського собаку-інваліда

Пара з Німеччини «всиновила» харківського собаку-інваліда

Собаче життя теж може розділитися на два етапи, що й сталося з харківським породистим псом на прiзвисько Габен. Колишні господарі здали його до служби порятунку тварин після того, як він захворів і втратив можливість спиратися на задні лапи.

Харків’яни вимагають не включати у список обміну причетних до смерті 15-річного Дані Дідика

Активісти у Харкові облили зеленкою журналіста агенції «Пресінформ» Андрія Бородавку, який виявив цікавість до мітингу, що проводили патріотичні організації міста.