У Харкові аферистка організувала угруповання для виманювання грошей у пенсіонерів

У Харкові Московський районний суд покарав штрафом організаторку злочинної групи, члени якої два роки тому під виглядом карток, призначених нібито для магазинних знижок, підсовували літнім людям звичайнісінький папір.

Харківське метро підняло ціну на проїзд до 8 гривень: у підземці полетіли «зайці»

У Харківській «підземці» днями стався безпрецедентний випадок: iз десяток хлопців буквально «перелетіли» через турнікети, не оплативши проїзд, а потім їхали в електричці з відчиненими дверима.

Лимони за 110 грн: у Харківському зоопарку замовили фрукти та ягоди за шаленими цінами

Лимони за 110 грн: у Харківському зоопарку замовили фрукти та ягоди за шаленими цінами

Харківський антикорупційний центр розповсюдив інформацію про вартість фруктів, які закуповуватиме для місцевого зоопарку фірма-переможець тендеру.

Учасники скандальної ДТП у Харкові можуть отримати однакові терміни покарання

Олена Зайцева та Геннадій Дронов, iз вини яких понад рiк тому на центральній вулиці Харкова загинуло шiсть пішоходів, мають усі шанси потрапити до в’язниці на 10 років, а після звільнення ще три роки не зможуть сісти за кермо.

Теги: ДТП, Харків

У Харкові викрили подібний до катівні підпільний «реабілітаційний центр»

Обшук у так званому «благодійному реабілітаційному центрі» провели завдяки заяві 32-річного харків’янина, який сам пройшов у підпільній «клініці» всі етапи «зцілення».

У Харкові може залити знамениту картину Рєпіна «Запорозькі козаки пишуть листа турецькому султану»

У Харківського художнього музею почалися проблеми — через дах, який має ненадійну конструкцію та ще й не ремонтувався близько п’ятдесяти років.