Слово Каменяра: у Києві презентували проект "Франко Фест"

Слово Каменяра: у Києві презентували проект "Франко Фест"

Виставкою «Іван Франко: ідея державності» у Києві почалося урочисте відкриття проекту «Франко Фест». Літературно-мистецька виставка у Національному музеї літератури акцентує увагу на націєтворчій складовій доробку Каменяра.

Теги: Київ, Освіта

Пінг-понг колишніх iз прокурором: Каськів затриманий, Лавринович отримав підозру

Пінг-понг колишніх iз прокурором: Каськів затриманий, Лавринович отримав підозру

Ген­прокурор Юрій Луценко розказав про затримання Каськіва у Панамі, яку підозру вручили любителю золото батона Лавриновичу, які свідчення дають по Єфремову та про конфлікт ГПУ з НАБУ.

Останній акорд

Останній акорд

«Наш народ мудрий, і такі ж його пісні. Багато з них мають вражаючу драматургію, глибоке філософське звучання. Це — не лише художня цінність, а й історія наша. Без розуміння і справжньої поваги до цього феномену наші патріотичні гасла нагадуватимуть бурю у склянці води», — вважав Анатолій Авдієвський, з яким учора прощалися у Києві.

Рахунок 3 на 6

Рахунок 3 на 6

Учорашній день був напруженим і непередбачуваним до останнього для причетних до обміну полоненими. Але з полону бойовиків усе ж було звільнено ще трьох українських заручників. Одним iз перших про це пообіді повідомив у соціальній мережі Петро Порошенко: «Щойно з полону визволили ще трьох наших співвітчизників.

«Справжній» полковник

Держобвинувач під час дебатів сторін у справі української льотчиці Надії Савченко у російському Донецькому міському суді зазначив, що дані свідків і докази слідства повністю довели провину підсудної. За словами прокурора, слідство нібито встановило, що Савченко, перебуваючи у відпустці, прибула у батальйон «Айдар» і «вступила до його лав».

...Склероз у печінці

...Склероз у печінці

Сьогодні у Національному музеї літератури відбудеться презентація книги поезії та прози Аркадія Музичука «Клеймо на животі — Склероз у печінці». Разом з автором про творчість поговорить письменник, редактор журналів «Перець» та «ВУС», автор численних книжок гумору та сатири Олег Чорногуз.

Рамки вшанування

Із вівторка і до завершення акцій у дні роковин найтрагічніших подій Майдану в Києві діятимуть спеціальні посилені заходи безпеки у зв’язку з терористичною загрозою. Як повідомили у поліції, порядок на вулицях столиці вже охороняють 4 тисячі правоохоронців.

А на тім гобелені...

А на тім гобелені...

У Трускавці попрощалися з 92-річним Михайлом Біласом — неперевершеним майстром гобеленів. Народився він у селі Креховичі на Станіславщині (нині — Івано-Франківська область). Згодом батька хлопця — лісничого в третьому поколінні — перевели у село Медвежа поблизу Дрогобича.

Творчість колекціонера

Творчість колекціонера

У Музеї Івана Гончара у Києві готуються до відкриття виставки живопису та скульптур митця, чиє ім’я, власне, носить заклад. Вона приурочена до 105-ї річниці з дня народження Івана Гончара і відкриється наступного тижня, 27 січня.