Благодійний фонд Сергія Жадана зібрав перші 100 тисяч на допомогу родинам загиблих

Перші понад 100 тисяч гривень — 45 тис. грн. у Харкові та 63 тис. грн. у Києві — зібрав нещодавно створений благодійний фонд Сергія Жадана. Гроші планують передати кільком родинам загиблих українських військових, у тому числі — з Добровольчого українського корпусу.

Античність не перемогла: стали відомі лауреати Шевченківської премії-2017

На засіданні третього туру конкурсного відбору серед літературно-мистецьких творів, висунутих на здобуття Шевченківської премії 2017 року, таємно проголосували і після підрахунку голосів оголосили свій вердикт переможців.

Лідер гурту «Козак Систем» закликав Луценка і Раду повністю заборонити полювання

Лідер гурту «Козак Систем» (Kozak System) Іван Леньо просить Генпрокурора і народних депутатів підтримати його ініціативу і нарешті прийняти закон про повну заборону полювання, як дикого атавізму.

Готуйся до ЗНО взимку: у квітні випускники зможуть пройти платне пробне оцінювання

Із 10 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО для абітурієнтів з української мови та літератури та ще одного предмета на вибiр. Зареєструватися для участі у пробному ЗНО до 31 січня можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Теги: Освіта

Оновлення складу: головою комітету Шевченківської премії став Юрій Щербак

Президент Петро Порошенко затвердив новий склад комітету Національної премії імені Тараса Шевченка. До складу комітету за згодою увійшли 24 діячі культури і мистецтва.

Теги: Культура

Щирість Мавки польової

Щирість Мавки польової

У Києві 9 грудня відкриється виставка проекту «Щирі». Історія цієї ініціативи розпочалася наприкінці 2014 року, коли 15 українських зірок знялися для благодійного календаря у традиційних українських костюмах.

Шарм і жахи «Молодості»: на 46-му кінофестивалі покажуть 250 стрічок

Шарм і жахи «Молодості»: на 46-му кінофестивалі покажуть 250 стрічок

У Києві проходить уже 46-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість». Офіційне відкриття відбулося минулої суботи, 22 жовтня, у Національному театрі імені Івана Франка. Серед гостей був, зокрема, міністр культури Євген Нищук.

Теги: Молодість