Росії правда очі коле

Росії правда очі коле

Російська делегація залишила залу під час виступу Президента України Петра Порошенка 27 вересня на Саміті з прийняття Цілей сталого розвитку в рамках Генасамблеї ООН. «...На знак протесту проти відверто політизованої і агресивної мови, яка абсолютно не відповідала заявленій темі саміту», — заявили росіяни. Втiм у залі залишався один російський дипломат.

Знання без джерела, паперового

Четвертокласниця Настя однієї з київських гімназій ще вчора після репетиції першовересневого свята радісно повідомила батькам: «Книжок нам не дають, «Математики» взагалі немає, «Українську мову» тільки замовили. Взагалі, треба ходити у школу з планшетом — користуватимемося електронними книжками».

За український Сімферополь — на нари

Після обшуку помешкання оператора кримськотатарського телеканалу ATR Ескендера Небієва і затримання його 20 квітня в окупованому Російською Федерацією Криму в рамках «справи 26-го лютого», через дві доби за рішенням Київського районного суд Сімферополя чоловіка заарештували на два місяці.

Крим-то голий!

Ще у квітні Олена Юрченко, міністр курортів і туризму анексованого Криму, коментуючи збільшення авіарейсів iз РФ у Сімферополь, казала російському порталу «Інтерфакс-Туризм»: «...Не залишається жодних сумнівів стосовно того, що туристичний сезон 2014 року відбудеться».

Перспективна осінь — через рік

«Чоловічий» канал ICTV медіагрупи Віктора Пінчука StarLightMedia, який серед так званих великих каналів ще донедавна був найбільше заповнений російськими серіалами із силовиками тепер країни-агресора, готує для показу восени наступного року масштабні проекти за форматами далекого зарубіжжя.

Закодований сигнал

Цього тижня, у вівторок, міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков підписав наказ №840 про спільні дії МВС і Національної Ради з телебачення і радіомовлення з метою контролю за дотриманням законодавства у сфері тимчасової заборони на мовлення російських телеканалів, що ведуть пропаганду війни і насильства в Україні.

Без «Кроку до зірок»

Минулого тижня на засіданні Верховної Ради народний депутат від «Свободи» Ігор Мірошниченко вимагав від Генпрокуратури України розслідувати спільну діяльність «Громадського телебачення» та Національної телекомпанії України. Емоційний «свободівець» висловив незадоволення керівництвом НТКУ: гендиректором Зурабом Аласанією та його заступниками Олександром Лієвим і Дар’єю Юровською.

Російські канали хочуть в ефір

Російські канали хочуть в ефір

Найближчим часом в Україні можуть заборонити транслювати ще чотири російські канали: «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ), Life News, Russia Today та REN-TV. Нацрада з питань телебачення і радіо розглядає можливість iз цього приводу звернутися до суду.

Канали–«брехунці»

Майже за двомісячний період масового народного супротиву діям нинішньої влади практично на 180 градусів помінялася картинка показу загальноукраїнського Євромайдану на так званих великих вітчизняних телеканалах.

«Перший» блазнює

Цього тижня, за місяць до Вільнюського саміту, громадська організація «Телекритика» представила узагальнені дані моніторингу теленовин за дев’ять місяців нинішнього року.