Любов на барикадах

Любов на барикадах

Військові намети, люди в камуфляжах, закіптюжені, обписані революційними гасламм стіни, вищерблена бруківка, підталі мішки зі снігом упереміш із колючим дротом на барикадах... Це, як з’ясувала «УМ», чудові декорації для пошуку не тільки соратників, братів по духу, а й коханих!

Трохи не допив

Трохи не допив

Учора екзальтованому харків’янину Артему Козлову в Туреччині було висунуто офіційне звинувачення — у спробі викрадення транспортного засобу (літака) та обмеженні права пересування. «Суд у Стамбулі обрав йому запобіжний захід у вигляді утримування під вартою на період слідства», — повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

Сало, випалене напалмом

Сало, випалене напалмом

У селі Давидо–Микільське, що в Краснодонському районі Луганщини, масово забивають свиней. Загалом у районі, де оголошено карантин (сюди входять iще сім сусідніх сіл у радіусі десяти кілометрів), вже знищено близько 140 свиней.

Точка замерзання

Точка замерзання

Перший удар лютих морозів, прихід яких синоптики прогнозують по всій Україні, прийняли на себе східні регіони. На Донбасі вже сьогодні нічна температура сягає до мінус двадцяти градусів. Обласний главк Держслужби з над­звичайних ситуацій учора прозвітував, що на Луганщині ще з 20 січня відкрито 115 пунктів обігріву, проте наразі по допомогу туди звернувся тільки один чоловік–безхатько.

«Куряча» пошесть

«Куряча» пошесть

В інфекційне відділення Чернівецької обласної лікарні позавчора було доправлено дев’ятьох людей, які куштували кури–гриль у кафетерії, що діє при продовольчому магазині. Зараз стан здоров’я цих пацієнтів лікарі оцінюють як середньої тяжкості й висловлюють підозри на сальмонельоз.

На рік став москвичем

На рік став москвичем

Учора Едвард Сноуден, колишній співробітник технічних служб розвідки США, який майже півтора місяця провів у московському аеропорту «Шереметьєво», вийшов «у люди». Росія вчора надала Сноудену тимчасовий притулок, щоправда, лише на один рік.

Колгосп імені Путіна

Сільськогосподарський виробничий кооператив у селі з багатообіцяючою назвою Гігант у Ковровському районі Володимирської області Росії став широко відомим лише цього тижня — завдяки статті в російській газеті «Собєсєднік». Хоча ім’я президента Путіна фермери присвоїли своєму новому колгоспу два місяці тому, та відкрити сайт здогадалися лише нещодавно. Ось так завдяки силі всесвітньої «павутини» до «путінців» і прийшла всеросійська слава. За нею чекають і самого ВВП — запрошення надiслали в Кремль і сподіваються, що президент знайде часинку завітати в Гігант цієї осені.

Врадіївка рушила на Київ

Врадіївка рушила на Київ

У неділю ініціативна група врадіївських «бійців за правду», приблизно 20 осiб, пішки вирушила на Київ, де з 18 липня обіцяє безстрокову акцію протесту. Одна з їхніх вимог — відставка міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Дорогою до них приєднуються iншi небайдужi. Схоже, що координувати рух врадіївців узялася громадська організація «Спільна справа». «Ми зберемо всіх, хто постраждав від незаконних дій або бездіяльності правоохоронців, з усіх куточків України», — розповів її голова Олександр Данилюк. Мета Маршу правди, як його назвали у соцмережах, набирає гостро політичного забарвлення — треба вимагати відставки Президента Януковича, каже Данилюк.

Фатальний постріл

Фатальний постріл

Хоч Хайсер Джемілєв стверджує, що постріл трапився з необережності, в той час, коли він чистив і перезаря­джав рушницю, за цим фактом відкрито кримінальне провадження, яке попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство.

Коли все це розтане...

Коли все це розтане...

Незабаром сильну «руку» водної стихії відчують українці, які живуть поблизу потужних водоймищ. Синоптики прогнозують високий ризик підтоплення в 11 областях України, а особливо в Києві. Причиною таких тривожних передбачень є кучугури, які залишили по собі «у спадок» аномальні снігопади. За кілька днів вони почнуть танути, що може викликати паводки.