Великдень без церкви: послаблювати карантин на свята не будуть через очікуваний пік захворюваності

Ніяких змін! Послаблення карантину до 24 квітня не буде. Ба більше, його можуть продовжити до початку травня. Таку заяву зробив під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Вегетеріанка Катерина Медовник: М'ясо для мене це вже зовсім не їжа, а жорстоко вбита тварина

Вегетеріанка Катерина Медовник: М'ясо для мене це вже зовсім не їжа, а жорстоко вбита тварина

Зустрічаючись зi мною в одній із столичних кав’ярень, Катя замовляє сік. «Я досі не можу зрозуміти, чому люди не думають про майбутнє?

Гончарук пообіцяв зменшити зарплати та премії урядовцям

Зменшити заробітну плату міністрам. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час наради в офісі президента заявив: відтепер в уряді зменшать розмір не лише зарплат, а й премій чиновникам.

Святий Миколай чи Дід Мороз? Соціологи розпитали українців про традиції святкування

До Нового року лишається кілька днів, і дехто вже підготувався до новорічних свят, придбавши подарунки та прикрасивши ялинку, але є й такі, хто чекає останніх вихідних, щоб устигнути зробити все необхідне саме напередодні свята.

Депутати планують сьогодні віддати на розгляд КС зміни до Конституції щодо децентралізації

Децентралізація в дії. Невідкладним назвав законопроєкт «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади» президент Володимир Зеленський.

Франківськ, Рівне та Хмельницький першими в Україні засвітили новорічні ялинки

Першими в Україні новорічних красунь встановили та засвітили у Рівному, Хмельницькому та Івано-Франківську. Урочистості супроводжувалися конкурсами, співами та святковою програмою.