Святий Миколай чи Дід Мороз? Соціологи розпитали українців про традиції святкування

До Нового року лишається кілька днів, і дехто вже підготувався до новорічних свят, придбавши подарунки та прикрасивши ялинку, але є й такі, хто чекає останніх вихідних, щоб устигнути зробити все необхідне саме напередодні свята.

Депутати планують сьогодні віддати на розгляд КС зміни до Конституції щодо децентралізації

Децентралізація в дії. Невідкладним назвав законопроєкт «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади» президент Володимир Зеленський.

Франківськ, Рівне та Хмельницький першими в Україні засвітили новорічні ялинки

Першими в Україні новорічних красунь встановили та засвітили у Рівному, Хмельницькому та Івано-Франківську. Урочистості супроводжувалися конкурсами, співами та святковою програмою.

У трьох областях України закликають підтримати ініціативу «Різдво зі світом» 25 грудня

У Тернопільській, Львів­ській та Івано-Франківській областях написали звернення до очiльникiв Української Греко-Католицької церкви блаженнійшого Святослава та Православної церкви України митрополита Епіфанія з проханням погодити єдину зі світом дату святкування Різдва — 25 грудня.

Нормандська луна: «Слуга народу» обіцяє навесні представити новий закон про особливий статус Донбасу

Депутати вирішили нічого не змінювати у законі зразка 2014 року і більшістю голосів продовжили його дію. Чому зараз вирішили продовжити старий та коли можна очікувати на новий законопроєкт?