Зачароване підземне коло

Зачароване підземне коло

Міністерство енергетики та вугільної промисловості оприлюднило плани щодо найпроблемнішої галузі української економіки, пов’язаної із видобутком твердого природного палива. Як повідомив перший заступник глави Міненерговугілля Юрій Зюков, передбачається протягом 5 років вивести вуглепром на межу самоокупності, позбавивши таким чином державу тягаря з дотуванням підземного Донбасу.

Газова атака

Газова атака

Днями Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк остаточно поховав чи не найбільш розрекламоване починання попередньої влади в галузі енергетики. «Так званий проект газифікації вугілля не має під собою ні економічної, ні технологічної основи», — заявив глава уряду.

Усім чортам на зло

Усім чортам на зло

...Вони наполегливо стукали у двері однієї з центральних донецьких шкіл, де споконвіку розташовувалася виборча дільниця. Подружня пара, вочевидь пенсіонери, які тут віддавали голоси, мабуть, ще за безальтернативних депутатів радянської Ради. Здалеку, з бульварної лави, за потугами стареньких байдуже спостерігав міліцейський наряд.

Точка замерзання

Точка замерзання

Перший удар лютих морозів, прихід яких синоптики прогнозують по всій Україні, прийняли на себе східні регіони. На Донбасі вже сьогодні нічна температура сягає до мінус двадцяти градусів. Обласний главк Держслужби з над­звичайних ситуацій учора прозвітував, що на Луганщині ще з 20 січня відкрито 115 пунктів обігріву, проте наразі по допомогу туди звернувся тільки один чоловік–безхатько.

Батогом за революцію

Батогом за революцію

Маленьке шахтарське містечко жваво обговорює події останнього часу. Спочатку в людних місцях — на стінах адміністративних будівель, парканах, постаменті пам’ятника Леніну — з’явилися написи, звичні для столиці, але небачені в донбасівській глибинці: «Банду геть!», «Зека на нари», «Не працюй на них».

Гудки тривожно загули

Поступово стають відомі деталі трагічної події, що сталася у понеділок на вугільній копальні «Свято–Покровська» в Донецькій області. Число шахтарів, що постраждали від несподіваного спалаху метану, сягнуло 17 осіб, з них четверо загиблих.