Несолодко ласувавши...

Несолодко ласувавши...

Вважають, що цукровий діабет — хвороба літніх людей. Та, на жаль, це захворювання лікарі нерідко діагностують і в дітей та підлітків. 2013 року в Україні зареєстровано понад вісім тисяч дітлахів, хворих на цукровий діабет. Удвічі збільшилася кількість хворих серед наймолодшої вікової групи — до шести років.

«Кісточки» не шкодять, а лактація — тільки на користь

«Кісточки» не шкодять, а лактація — тільки на користь

За словами завідуючого відділенням хірургії Київського міського онкологічного центру Миколи Анікуська, бюстгальтери з «кісточками» особливого впливу на здоров’я молочних залоз не мають. «Проведені дослі­дження не відзначили у жодному випадку залежність від щільності білизни виникнення раку МЗ, — каже «УМ» Микола Федорович.

Найкращі ліки — оптимізм

Найкращі ліки — оптимізм

Щороку 10 жовтня світ відзначає День психічного здоров’я. За даними епідеміологічних досліджень, у більшості країн психічними захворюваннями страждає від 5 до 7% населення, а психічні порушення мають 15–23%. В Україні від психічних проблем потерпає 24% населення.

«Так ось ти який, північний олень...»

«Так ось ти який, північний олень...»

Сьогодні в містечку Сааріселка стартує «лижний сезон». Завзяті лижники заздалегідь планують поїздку до цього мальовничого містечка на півночі Фінляндії, щоб на «власні ноги» пересвідчитися в надійності снігових трас. «Ми не можемо по­кладатися на милість Божу і залежати від примх погоди, — каже Марку Онаварен, директор з туризму регіону Інарі — Сааріселка.

Дорога до здорового серця

Дорога до здорового серця

З 23 вересня в Україні триває тиждень серця: третій рік поспіль таку ініціативу разом із громадськістю втілює Міністерство охорони здоров’я України. У структурі смертності серцеві недуги, згідно зі статистикою, займають майже 66 відсотків. Від гіпертонії — найпоширенішого захворювання системи кровообігу — нині потерпають понад 12 мільйонів українців — фактично кожен четвертий...

«Дівчина будує плани, живе повноцінним життям...»

«Дівчина будує плани, живе повноцінним життям...»

Збільшені лімфовузли, підвищена температура тіла, загальна слабкість, пітливість (переважно в нічний час) — такими, за словами лікарів, є основні симптоми лімфоми — недуги, яка щороку вражає 3500 українців. На жаль, кількість хворих збільшується, і переважно це молоді, працездатні люди. Хвороба може роками жити в організмі, доки одного дня людина не почує діагноз...