Залюблені в Люблін

Залюблені в Люблін

«Зустрінемося під баобабом», — так люблінці впродовж десятиліть домовлялися про майбутні зустрічі й побачення. Чому тополю в центрі міста любовно нарекли баобабом — історія замовчує. Але ось уже кілька років, як верхівка цього історичного дерева побіля люблінської Старувки поволі всихає. «У людей з’явилися стільникові телефони, і проблему комунікації нині залагодити доволі просто.

«Нам наказано вижити»

«Нам наказано вижити»

Хронічний стрес — це не просто надмірне, а й життєво небезпечне випробування для організму. Українське суспільство через відомі політичні події змушене жити в таких умовах надто тривалий час. Як при цьому зберегти своє фізичне і психічне здоров’я — говоримо зi столичним фахівцем із судинних проблем, лікарем і науковцем, доктором медичних наук Уляною Лущик.

Моцарела без підробки

Моцарела без підробки

Якщо в пошукову систему «Гугл» забити «продукти з...», на першому місці випаде «...з Італії». І це не випадково: смачна і вишукана італійська кухня набуває дедалі більшої популярності в Україні. А рецепти італійських страв доступні нам завдяки тому, що продукти з «країни-чобітка» нині вдосталь представлені на українському ринку.

Таке «прикре» люстерко

Таке «прикре» люстерко

Зморшки — та естетична прикрість, яка не оминає нікого. До когось вони «підкрадаються в люстерко» раніше, інших жаліють довше, однак вікові зміни в організмі так чи інакше з часом починають проявлятися на обличчі. Механізм старіння залежить від генетики, способу життя, шкідливих впливів екології, сонця, догляду за шкірою, вважають лікарі.

Як кілок у спину...

Як кілок у спину...

Проблема віку та цивілізації — так медики називають міжхребцеву грижу. Це безжальна плата людства за неадекватні фізичні навантаження й гіподинамію, наголошують лікарі. Сучасна людина мало рухається, багато часу проводить за комп’ютером, кермом машини.

Погода «з характером»

Погода «з характером»

Цьогорічне літо продовжує «традицію» попередніх років: стабільної погоди від нього, схоже, не дочекаєшся. То вітер і зливи з грозами тривають тижнями, то сонце приголубить на коротку мить, а тоді «пропарить» спекою до 30 і вище. І не знаєш, на що розраховувати не тільки наступного дня — навіть немає певності, що ранкова погода збережеться до вечора.

Все включено. А де ж здоровий глузд?

Все включено. А де ж здоровий глузд?

Коли тривалий час пишеш на тему здоров’я, деякі прописні істини сприймаєш як даність, що не підлягає сумніву. Що харчування, скажімо, має бути раціональним, сон — повноцінним, дозвілля — активним. А психіка врівноваженою — хоча з цим нині дуже непросто, зважаючи на хронічний стресовий фактор сьогодення.

Поцілунок сонця і двох морів

Поцілунок сонця і двох морів

Сезон цвіркунів стартує на Родосі ще в травні. Свої концерти цикади розпочинають iз самого ранку. Тож коли ми щодня ішли до моря коротшою дорогою, яку випадково знайшли в полі серед ромашок і метеликів, серенади грецьких цикад були для нас іще одним приємним бонусом. Бо удома ж нам цих концертів чекати до серпня...

На зелене світло надії

На зелене світло надії

Полтавка Рима недавно втретє стала мамою. Старшим близнюкам Кирилові й Михайлику — 2 роки, Данилкові — два місяці. Сьогодні ці маленькі хлоп’ята — не просто найбільша мамина радість і щастя, вони — основний стимул залишатися на плаву, бути, як каже моя співрозмовниця, «хронічно тверезою».

Ні спокою, ні сну...

Ні спокою, ні сну...

Аденома простати не просто дошкуляє здоров’ю чоловіка — вона здатна перетворити життя на муку. Які причини провокують це поширене чоловіче захворювання, чому його нереально вилікувати докорінно, але можливо приборкати на початковій стадії, і як убезпечити себе від розвитку недуги? Спробуємо з’ясувати основні моменти у фахівців.