Скарб для організму

Скарб для організму

Українці здавна полюбляли випікати запашні паляниці, які були символом добробуту та достатку в родині. Часи змінилися, але любов до цього продукту залишилася: більшість із нас щодня смакує здобою та випічкою. А як же з’їсти запашного українського борщу без розкішного шматка ароматного хліба?!

Бібліотека на колесах

Справжній подарунок до Нового року та Різдва Христового підготували для пасажирів потяга «Київ—Варшава» Польський Інститут у Києві разом із керівництвом Південно–Західної залізниці. Адже саме на цьому напрямку стартував незвичайний культурний проект «Книжкові мандри».

Годуй гривастого вівсом, а не батогом

Годуй гривастого вівсом, а не батогом

Уже зовсім скоро настане 2014 рік і його повелитель — Синій Дерев’яний Кінь — стане повноправним господарем у домівках українців. І хоча у свої права він, згідно зі східним календарем, вступить лише 10 лютого, задобрювати повелителя року варто починати вже в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Нащо й клад, коли в сім’ї лад

Наша нація здавна шанувала та возвеличувала культ сім’ї, вчила поваги до батьків та старших за віком людей. Родину вважали найбільшою та найдорожчою цінністю. Проте останніми роками в державі все більшого поширення набуває проблема нівелювання сімейних цінностей, гостро постає питання розладу моралі.

Анімація, монстри та віртуальний світ

Анімація, монстри та віртуальний світ

Уже традиційно наприкінці грудня Національний палац мистецтв «Україна» запрошує своїх найвибагливіших критиків — дітей з усіх куточків країни — на Головну новорічну ялинку. Цього року першими глядачами сучасного театралізованого музичного дійства у 3–D форматі стали більше 3500 малюків із дитячих будинків та інтернатів Києва та Київської області.

Між «брати» і «не треба»

2015 рік для нашої держави буде останнім роком зобов’язань по кредиту перед Міжнародним валютним фондом. У 2013–му Україна повністю розрахувалася зі своїми зовнішніми боргами відповідно до плану (сплачено 5,603 млрд. доларів): у листопаді виплатила останній цьогорічний транш по кредиту перед Міжнародним валютним фондом розміром 359,2 млн. доларів.

Дихайте глибше

Щорічно 11 грудня відзначається Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. У світі від цієї хвороби страждає близько 300 млн. осіб (5% дорослого і 10% дитячого населення). І щороку від неї помирає 250 тис. хворих. В Україні, за даними 2012 року, на астму страждають близько 195 тис. осіб, і щороку фіксується близько 9 тис. нових випадків.

Мистецтво — вічне, але недофінансоване

Мистецтво — вічне, але недофінансоване

Пристойну суму — 221600 гривень — зібрали організатори благодійного аукціону DukatArtCharity на підтримку Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка, що в Києві. Це єдина в Україні академічна середня школа в галузі образотворчого мистецтва, а її історія нараховує вже 75 років.

ОХМАТДИТ шукає фахівців

Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ — єдиний медичний заклад IV рівня в України, де надають високоспеціалізовану медичну допомогу дітям за 29 педіатричними спеціальностями, а стаціонарне відділення готове прийняти одночасно 620 пацієнтів.

Вроджена вада — життю не завада

Вроджена вада — життю не завада

Щороку в Україні майже 5 тисяч дітей з’являються на світ із вродженими серцево–судинними захворюваннями. Без хірургічного втручання 42% із них помирають у віці до 18 років. Майже 90% діток — приречені на смерть ще на першому році життя, особливо якщо їм вчасно не поставлять точний діагноз.