Несолодко ласувавши...

Несолодко ласувавши...

Вважають, що цукровий діабет — хвороба літніх людей. Та, на жаль, це захворювання лікарі нерідко діагностують і в дітей та підлітків. 2013 року в Україні зареєстровано понад вісім тисяч дітлахів, хворих на цукровий діабет. Удвічі збільшилася кількість хворих серед наймолодшої вікової групи — до шести років.

Бузьки без хати

Бузьки без хати

Лелеку здавна вважають символом сімейного благополуччя, щастя та любові до рідної землі. В Україні до лелек ставляться як до священного пернатого. Двір, де є лелече гніздо, вважається щасливим. Розорити гніздо лелек, полохати їх — завжди вважалося великим гріхом.

Турбуйся про них!

Турбуйся про них!

За спостереженням лікарів, найпоширенішим онкологічним захворюванням у жінок є рак молочної залози. Сьогодні такий діагноз ставлять майже у чотири рази частіше, ніж 50 років тому: якщо півстоліття тому на РМЗ хворіло 17 жінок на 100 тисяч населення, то сьогодні — 70, і тенденції до зниження цих тривожних показників поки що лікарі не завважують.

«Навантаження — найкраща пігулка від хвороб»

«Навантаження — найкраща пігулка від хвороб»

Смерть школярів на уроках фізкультури — трагічне явище останніх років. Юні життя, які раптово обриваються під час виконання звичайних фізичних вправ, — як зупинити цю тривожну тенденцію? Батьки, які поспішливо звинувачують директорів шкіл і фізруків, часом самі мимоволі запускають механізм трагедії.

Сміття з рота

Аби сьогодні почути з вуст наших співвітчизників лайливе слівце, далеко ходити не треба: варто просто пройтися по вулиці чи проїхатися в транспорті в годину пік. Такого наслухаєшся, що, як кажуть, аж вуха в’януть. Ми вже не можемо говорити без ненормативної лексики, вставляємо її в речення за потребою і без неї, на автоматі.

Пігулка за ціною золота

Пігулка за ціною золота

Черговий «круглий стіл», присвячений проблемі ціноутворення на лікарські препарати, знову викликав жваві суперечки та, здається, ще більше загострив ситуацію, що склалася на ринку фармацевтичних виробників і розповсюдників.

Рай для малих і великих дослідників

Рай для малих і великих дослідників

Виявляється, наука може бути цікавою! Якщо ви у школі не полюбляли фізику, хімію і вважали ці предмети занадто нудними, київський музей популярної науки і техніки «Експериментаріум», що на Подолі, допоможе кардинально змінити свою думку.

Магніт Золотих Пісків

Українські туристи влітку прагнуть відпочити з повним комфортом, бажано — за системою all inclusive. Але з огляду на розпалювання громадянських конфліктів у Єгипті й Туреччині, цього сезону зарубіжні курортні пріоритети наших співгромадян змінилися.

Для кого природа —мачуха?

Для кого природа —мачуха?

Природний заповідник — це особлива територія, на якій, відповідно до чинного законодавства, забороненi полювання, риболовля, організація місць відпочинку, будь–яка сільськогосподарська діяльність. Але чи так це насправді?