Загинув вiд рук терористiв

Оголошення про поховання убитого п’ятого травня на Донбасі сумчанина Олександра Аніщенка розсилалося в iнтернеті з припискою «передайте іншим». І до театру імені Щепкіна прийшло справді багато людей. Саме тут кілька тижнів тому Суми прощалися з Олександром Братушкою — героєм Небесної сотні. Тепер жертвою вже не влади — рашистів — став 44-річний підполковник, співробітник Центру спеціальних операцій Служби безпеки України.

Рів для «братів»

Рів для «братів»

Близько двадцяти кілометрів рову вже прокопано на Сумщині вздовж російського кордону. Глибина його — два метри. Ширина — чотири. Призначення — перешкодити вільному переходу через кордон важкої військової техніки та транспорту контрабандистів.

Наш полк — наша допомога

Організацію «Благодійний фонд підтримки військовослужбовців Сумського артилерійського полку та членів їхніх сімей» створили переважно випускники колишнього Сумського вищого артилерійського командного училища. Вже давно успішні штатські, вони вирішили, що допомогти полку в скрутний час — їхнє завдання.

Тривожний вечір на Сумщині

Тривожний вечір на Сумщині

Два напади відбулися вчора на Сумщині. Жодний із них не закінчився трагічно, проте наслідки могли бути гіршими. В обох випадках нападники обрали для своїх дій громадських активістів, учасників місцевих майданів.

Праві проти лівих

Сутичкою з комуністами закінчився рейд понад десятка активістів сумського «Правого сектору» в офіс обласного осередку Компартії. Лідер місцевого ПС Микола Сурженко пояснив, що до них надійшла інформація, буцімто комуністи зберігають сепаратистські матеріали та георгіївські стрічки для розповсюдження серед населення.

Не впорався з кермуванням

Дорожньо-транспортна трагедія біля села Довгополовка Роменського району призвела до загибелі військовослужбовців: сержанта запасу Максима Арачія та солдата запасу Олексія Вдовенка. Сталося це, повідомляє Міністерство оборони, під час слідування військової техніки однієї з частин Збройних сил України визначеним маршрутом.

АRT–мами? Це — про вас!

«АRТ–мама» — це назва конкурсу, який ініціювали сумські жінки — мами прийомних родин. Їх підтримав Центр підтримки і розвитку родини «Калинове гроно». Відтак почалася творча робота в сім’ях, причому сім’ях різних: звичайних, багатодітних, замісних. Напередодні Великодня вироби учасників конкурсу будуть виставлені в одному з сумських залів, аби всі побачили, наскільки талановиті українські мами, особливо — якщо вони творять разом із дітьми.

Воїни світла

Минає сорок днів із моменту загибелі на столичному Майдані тих, кого сьогодні називаємо Небесною сотнею. На жаль, на сьогодні їх уже більше сотні: за останніми даними — 105 осіб. Такою дорогою ціною заплатила Україна за право бути вільною і нескореною.

Бережіть, берегині!

Бережіть, берегині!

Усього два кольори — білий і червоний. А ними створено цілий світ. Пряма горизонталь — земля, хвиляста лінія — вода, хрест — вогонь. Квітка, яка означала початок життя. І — жінка з піднятими руками. Берегиня, мати–прародителька, символ життя і родючості, захисниця людей від усілякого зла, добра «хатня» богиня, що оберігає родину…

На попелищi церкви

Церква Успiння Богородицi в селі Чуйківка Ямпільського району загорілася серед білого дня. Вогонь досить швидко поширився дерев’яною будівлею i виникла загроза, що вiн перекинеться на розташовані поруч житлові та господарські споруди сiл.