Лакеями бути не хочемо

Акцію проти законів, що, по суті, впроваджують диктатуру в країні, провели сумські журналісти та громадські активісти. Від пам’ятника Тарасу Шевченку до обласної адміністрації, а потім — вулицями міста пройшла хода, у якій взяли участь близько п’ятдесяти осіб.

Прощання з «рафінадкою»!

Наприкінці минулого тижня у Сумах пролунали вибухи, що не на жарт стривожило жителів міста. Проте незабаром стало відомо: забудовники підривали залишки Червонозоряного рафінадного заводу, щоб звільнити територію від старих руїн.

«Регiоналiв» — під замок

Понеділкового ранку ланцюги з замками з’явилися на дверях офісів обласних організацій Партії регіонів та Компартії області. У «пояснювальній записці», залишеній невідомими, говорилося: «Вважаємо, що названі партії підлягають негайному закриттю і забороні, оскільки саме голосами «регіоналів» і комуністів був прийнятий закон, що суттєво обмежує громадянські права в Україні.

Багатійте, Миколо Яновичу!

Валентина Митрофанівна Ніпод очолює міську організацію «Діти Великої Вітчизняної війни» у Шостці. З першого січня минулого року її надбавка до пенсії, що належить дітям війни, становила 62 гривні 58 копійок. Першого грудня вона отримала підвищення надбавки, а відповідно, на руки — 66 гривень 43 копійки.

Стережися охорони

Ця подія сталася ще наприкінці грудня, однак отримала широкий резонанс лише зараз. Після нічної сутички 26–річного дальнобійника та трьох працівників Державної служби охорони водій потрапив у відділення нейрохірургії, охоронці — під службове розслідування. У постраждалого — перелом піраміди скроневої кістки, травматичний розрив барабанної перетинки, струс мозку.

Гра з вогнем

На Херсонщині в новорiчну нiч дев’ятирічний хлопчик позбувся кількох пальців під час запуску разом із батьками 8–зарядного феєрверку — двi ракети розірвалися в його руці. А 22–річний житель Ладижина, що на Вінниччині, під час запуску отримав рвані рани чотирьох пальців правої кисті, коли хотів запустити феєрверк.

Сніговик–Сніговище!

Сніговик–Сніговище!

Поєднати приємне з корисним вирішили в Сумах, оголосивши, що весь сніг із міських вулиць віднині звозитимуть на центральну площу міста, щоб на радість дітворі виліпити найбільшого в Україні Сніговика.

Погуляли по–дорослому

Тринадцятирiчна школярка потрапила до Роменської лікарні й отримала діагноз «алкогольне отруєння». Привезли дівчину зі школи, де їй стало зле. А причиною такого стану виявилися вечірні розваги.

На півночі, де ялинки ростуть

На півночі, де ялинки ростуть

Йдеться не про крайню північ, де казкова Герда шукала свого Кая, а про північ Сумщини. Край, утім, не менш красивий, ніж казковий.

Пам’ятаю, коли ще студенткою–практиканткою вперше приїхала до північних районів області, була вражена дерев’яними будинками, воротами з дерев’яними дашками...

Чорна п’ятниця для влади

Зробити п’ятницю, тринадцяте, чорною для влади запропонували активісти сумського Євромайдану. На ранок запланували пікетування сумської міської Державної податкової інспекції. Як повідомив голова місцевого осередку партії «УДАР» Дмитро Лантушенко, мета акції — заявити про небажання утримувати своїми податками державні структури, які діють проти людей.