У Києві раптово помер одіозний суддя, який вів справу Насірова

Дуже часто, коли йдеться про якесь неоднозначне рішення суду, можна почути фразу: «Нічого, є ще Вище правосуддя, його не оминеш».

Раптово помер 37-річний одіозний суддя Солом’янського суду Олександр Бобровник

Вперше не дочекалися: Порошенко так і не наважився покласти квіти до пам’ятника Шевченку

Ранок 9 березня в центрі Києва до болю нагадував події 17-річної давнини. Нагадаємо, тоді частина опозиційних депутатів разом з учасниками акції «Україна без Кучми» та членами УНА-УНСО вирішили завадити тодішньому Президенту Леонідові Кучмі покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Луценко збирається виставити на торги заблоковані Росією в Криму «вишки Бойка»

Луценко збирається виставити на торги заблоковані Росією в Криму «вишки Бойка»

От не щастить останнім часом Юрію Луценку. Після невдалої спроби продемонструвати свої заробітки і відстояти у «Фейсбуці» законне право відпочити з родиною «в теплих краях»

Луценко назвав свій родинний відпочинок на Сейшелах таким, що «собі дозволяє середній клас»

Не встигли вгамуватися пристрасті навколо відпочинку родини Президента на суму щонайменше в півмільйона доларів, як програма журналістських розслідувань «Схеми» підкинула нову поживу для роздумів.

Презумпція... вини?

Сьогодні у Володимир-Волинському районному суді має продовжитися слухання справи військовослужбовців уже розформованої 51-ї окремої механізованої бригади, яких звинувачують в ухиленні від військової служби. «УМ» уже неодноразово писала про перипетії навколо долі бійців, які минулого літа потрапили під нищівний вогонь російських «Градів» під Червонопартизанськом Луганської області й змушені були перейти кордон РФ, щоб вижити.