Помилки резидентів

Помилки резидентів

Понад 1300 кримінальних проваджень за фактами вчинення терактів та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, насамперед посягань на цілісність і недоторканність України, масових заворушень, захоплення і блокування державних установ, диверсій, незаконного позбавлення волі відкрила Генеральна прокуратура за останній час.

Каску в руки — і через кордон

Днями Міністерство оборони відзвітувало, що українські військовослужбовці у зоні АТО забезпечені бронежилетами на 62%. Усе це бронежилети, які вже були закуплені після початку АТО або були на забезпеченні ЗСУ плюс спонсорська допомога.

І знов — у «Азов»

І знов — у «Азов»

Якщо йти в бій — то з надійними людьми, якщо приймати присягу — то в духовному центрі столиці. Мабуть, такі думки були вчора у багатьох добровольців, які поповнили лави батальйону, що веде бойові дії в зоні антитерористичної операції.

Кінець «народного мера»?

Учора зранку інтернет заряснів повідомленнями, що напередодні «народного мера» Слов’янська В’ячеслава Пономарьова, затриманого 10 червня за наказом одного з лідерів терористичної ДНР Ігоря Гіркіна (Стрілка), було розстріляно в підвалі слов’янського відділу СБУ, де його утримували весь цей час.

Побажай країні миру

Хтось любить на день народження отримувати подарунки, хтось — дарувати. Відома телеведуча і співачка Анжеліка Рудницька вирішила об’єднати приємне з корисним, запросивши всіх до Софії Київської на відкриття виставки своїх робіт та презентації мистецького проекту «Дерево бажань».

Віртуозне фіаско

Концерт відомого російського оркестру «Віртуози Москви» під керівництвом Володимира Співакова, який мав відбутися 16 червня в Національній опері, скасовано. Саме цього вимагали нещодавно під стінами Опери українські активісти, закликаючи українців бойкотувати російських діячів культури, які підписалися під відкритим листом на підтримку дій президента Путіна щодо анексії Криму.

«Та вбивайте її»

«Та вбивайте її»

Від учорашнього дня у члена Координаційної ради Майдану Гайде Різаєвої з’явилася особиста охорона. Відтепер її всюди супроводжують кілька бійців «Правого сектору». Так само своя охорона з’явилася і біля Кримського намету на Майдані, де перебуває Гайде.

«Як тебе не любити»...

Цього року з Днем Києва у столиці вийшла невеличка плутанина. Офіційно він мав бути 24-25 травня, однак саме на ці дні припали дострокові вибори Президента. Тож святкування довелося перенести на тиждень уперед — на межу весни і літа, поєднавши з програмою відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Федералізація — від Федерації

Федералізація — від Федерації

«Росіяни розкачують обстановку в країні. Путін та Янукович замовили та проплатили чергову хвилю сепаратистських безладів на сході країни — Луганськ, Донецьк, Харків», — написав у неділю на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Власне, інформація про те, що Росія не заспокоїться і готує чергову серію провокацій, гуляла інтернетом ще тиждень тому. Але вкотре міліція обрала тактику невтручання, виконуючи завдання міністра «прийняти накат проплачених маргіналів», а після цього «віджимати захоплене ними».

Проукраїнські мітинги на півдні та сході

У Харкові сепаратистські мітинги перетворилися на федералістські. «Ми будемо домагатися створення Південно–східної федеративної республіки у складі України з розширеними повноваженнями та широкою автономією, а також домагатимемося надання російській мові статусу державної», — оголосив координатор Громадянського форуму Харкова Юрій Апухтін на півторатисячному мітингу в неділю.