Операцiя «лiквiдацiя»

Операцiя «лiквiдацiя»

Хвиля сепаратизму, яка цими вихідними охопила південно–східні регіони України, пішла на спад. Силовикам вдалося нейтралізувати найбільших провокаторів, повернувши собі контроль над частиною захоплених адміністративних будівель.

Федералізація — від Федерації

Федералізація — від Федерації

«Росіяни розкачують обстановку в країні. Путін та Янукович замовили та проплатили чергову хвилю сепаратистських безладів на сході країни — Луганськ, Донецьк, Харків», — написав у неділю на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Власне, інформація про те, що Росія не заспокоїться і готує чергову серію провокацій, гуляла інтернетом ще тиждень тому. Але вкотре міліція обрала тактику невтручання, виконуючи завдання міністра «прийняти накат проплачених маргіналів», а після цього «віджимати захоплене ними».

Сепаратисти лягли на рейки

Сепаратисти лягли на рейки

На Донеччині минулі вихідні пройшли спокійніше, ніж попередні. Цієї неділі на мітинг у центрі Донецька зібралися лише близько тисячі людей iз російською символікою і георгіївськими стрічками. У той час як у Києві та багатьох інших містах країни люди вшановували пам’ять героїв Небесної сотні, у Донецьку схиляли голови перед загиблими на Майдані «беркутівцями». Відтак колона проросійських активістів подалася на залізничний вокзал.

Над Донецьком знову прапор України

Над Донецьком знову прапор України

Учора вночi, як кажуть, «без шуму i пилу», працiвники СБУ i МВС провели операцiю з очищення будівлі облдержадміністрації i затримання проросiйськи налаштованих молодикiв, якi вчора незаконно зайняли ОДА i вивiсили над нею росiйський триколор.

Мова не про язик

Мова не про язик

На один день місто Лева спробувало на роботі та в побуті перейти на російську мову на знак єдності з російськомовними регіонами України. Таку громадську ініціативу висловив львівський журналіст Володимир Бєглов, до неї долучилися тисячі користувачів соцмережі. Зранку на вулицях міста і справді можна було частіше почути російську.

Знак біди

Знак біди

У середу в Макіївці ховали гірників, які загинули внаслідок аварії на шахті «Північна». Найстаршому з них, Сергію Савенкову, було 42 роки, наймолодшому — Артемові Теплякову — 25 років. Загиблих поховали на міських кладовищах, організацію похоронiв узяла на себе місцева влада.

Криваве вугілля

Криваве вугілля

Аварія з людськими жертвами на шахті «Північна» державного підприємства «Макіїввугілля» сталася в понеділок ввечері, приблизно о 20.38. За попередньою версією, причиною надзвичайної ситуації став викид газоповітряної суміші (метану) на глибині 815 метрів. У цей час на дільниці перебувало 88 людей.

Летючий француз

Летючий француз

6 метрів 15 сантиметрів — саме така висота для закритих приміщень, підкорена ще в далекому 1993 році Сергієм Бубкою на турнірі «Зірки жердини», залишалася захмарною для кількох поколінь майстрів цього виду спорту. І ось — сенсація! Рекорд, що тримався майже чверть віку, перевершено на цьому ж традиційному міжнародному турнірі, що вже вдвадцятьп’яте проходив у Донецьку. Тріумфатор — олімпійський чемпіон і чемпіон світу Рено Лавіллені.

Без людського фактора

Аварія на горлівському «Стиролі» продовжує збирати свої смертельні жнива. Восьмого серпня в місцевій лікарні помер ще один працівник заводу, що постраждав від викиду аміаку.