Мова не про язик

Мова не про язик

На один день місто Лева спробувало на роботі та в побуті перейти на російську мову на знак єдності з російськомовними регіонами України. Таку громадську ініціативу висловив львівський журналіст Володимир Бєглов, до неї долучилися тисячі користувачів соцмережі. Зранку на вулицях міста і справді можна було частіше почути російську.

Миєш посуд в Італії? Допоможи українським олігархам

Миєш посуд в Італії? Допоможи українським олігархам

Набрав чинності Закон N184–VII «Про внесення змін до деяких законів України про добровільну сплату єдиного внеску». Цей документ вносить зміни до законів, де йдеться вже про обов’язкові, а не добровільні платежі (Закон «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Скати і «лопата»

Скати і «лопата»

Київський акваріум ТРЦ «Оушен–Плаза», що на Либідській, виглядає, вочевидь, осиротілим без великої акули. Нагадаємо, на початку року захисники тварин звернули увагу на хворобливий стан тигрової акули на ім’я Великий Джон.

Травневi грози — людськi сльози

У нiч на 21 травня країною пройшли грози, які супроводжувалися шквальним вітром. Ще вчора в першiй половинi дня було знеструмлено 468 населених пунктів у Тернопільській, Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській, Львівській, Київській, Волинській та Івано–Франківській областях.

Курочка Ряба йде на війну

Курочка Ряба йде на війну

Через скаргу російської сторони Держветфітослужба України від 7 травня обмежила поставки курятини у країни Митного союзу. Як повідомило видання «Комерсант», у продукції компаній «Миронівський хлібопродукт» (торгова марка «Наша Ряба»), «Агромарс» («Гаври­лів­ські курчата»), «Тавр–Плюс» і «Елітекс» (торгові марки «Смачного», «Царське полювання» і «Купець») було виявлено збудники сальмонели і лістерії.

Стережися «Щільної забудови»

Стережися «Щільної забудови»

Учора траса, що йде з передмість до Києва, зранку променилася вогнями фар. Усе через те, що набрали чинності нові правила дорожнього руху, які зобов’язують iз 1 жовтня до 1 травня за межами населених пунктів їздити з увімкненим ближнім світлом навіть удень.

Рибне мiсце

Рибне мiсце

Нещасну акулу Великий Джон із затісного акваріума торговельно–розважального центру «Океан–Плаза» невдовзi повернуть її попереднiм власникам у Голландії, повідомив головний іхтіолог компанії «Аква Лого Інжинірінг» Костянтин Моршнєв. «Спочатку ми замовляли у нашого постачальника — голландської компанії «Де лонг марінелайф» — півтораметрову акулу вагою 50 кілограмів. Потім нам повідомили, що акула буде трохи більшою — двометрова і вагою 100 кілограмів. Ми погодилися. Але зрештою отримали досить великий зразок — завдовжки приблизно два з половиною метра», — розповів пан Моршнєв в інтерв’ю газеті «Сєгодня».

Акула капiталiзму

Акула капiталiзму

У недавно відкритому столичному торговельно–розважальному центрі «Океан–Плаза», що неподалік метро «Либідська», страждає акула. Такі повідомлення наповнили соціальні мережі й перекинулися в сюжети теленовин.

Класика «жанру» — рiздвянi морози

Класика «жанру» — рiздвянi морози

До кiнця тижня збережеться відносно тепла погода з «нульовими» показниками вдень та невеличким морозцем уночі. Холодніше стане на Святвечір та Різдво, показник термометра опуститься вниз на кілька пунктів. Згідно з прогнозами «Укргiдрометцентру», 9—14 січня нас знову очікує незначне потепління.