Ой яка чудова...

Ой яка чудова...

Сьогодні в Україні, де нещодавно прийнятий закон Ківалова—Колеснiченка «вирішив» усі мовні проблеми, і наші російськомовні співгромадяни можуть більше не відчувати комплексу неповноцінності від того, що вони не знають української мови, є привід згадати мову титульної нації. У неї сьогодні щось на зразок «дня народження».

Дюймовочка народила

Дюймовочка народила

24–рiчна Людмила Сомар має зріст всього 131 см та вагу 27 кг. Днями ця мініатюрна жінка народила цілком здорову дівчинку вагою понад 2 кг. Як розповіли «УМ» у чернівецькому пологовому будинку №2, вона народжувала сама, без допомоги кесаревого розтину, породілля і дитя почуваються добре, і їх уже виписали додому.

В Україні починаються дощі

В Україні починаються дощі

Із Заходу наближається атмосферний фронт, який відсьогодні зумовить короткочасний дощ та грози, в першу чергу у Волинській, Львівській областях та в Карпатському регіоні. Про це повідомив заступник директора Українського гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

Коротке замикання

Як повідомила прес–служба НАЕК «Енергоатом», енергоблок було відключено вчора о 7 годині 38 хвилин дією захисту від замикання на землю в ланцюгах генератора. Тобто фактично сталося коротке замикання. Причини спрацьовування захисту до здачі номера в друк були невідомі.

Осінь, ось вона, ось...

Найближчими днями в Україні очікується тепла погода без опадів. Дощі можливі в західних областях у п’ятницю–суботу. Вітер переважно південний, 5–10 м/с, на півдні — північно–східний, 7–12 м/с, у Криму та Приазов’ї можливі шквальні пориви до 15–20 м/с.

Гроші — на вітер, вологість і температуру повітря

Таку суму озвучив керівник Гідрометцентру Микола Кульбіда в інтерв’ю «Комсомольській правді». «Ці гроші необхідні для того, щоб встановити в Україні три сильні метеорологічнi радари, які дозволять завчасно і більш точно прогнозувати небезпечні атмосферні явища», — розповів Кульбіда.