Скарби Президента

Скарби Президента

Зазвичай речі з музею української спадщини зберігаються у Віктора Ющенка вдома. Але напередодні Дня Незалежності було прийнято рішення показати цю красу, зібрану з різних куточків України, широкому загалу. Експозицію вирішили розмістити в аутлет-містечку «Мануфактура», що в селі Ходосівка на Обухівському шосе, куди й завітали журналісти «УМ».

На кордоні з війною

На кордоні з війною

Зазвичай тихе та спокійне курортне місто Бердянськ, що у Запорізькій області, нині активно укріплює свою оборону. І невипадково — відомий курорт розташований за кілька десятків кілометрів від буремного Донбасу.

Приїхали з Миром

Приїхали з Миром

Не тільки люди страждають від бойових дій на сході країни. Свою домівку втратили і п’ятеро дельфінів, які раніше розважали гостей донецького дельфінарію.

«Ми до останнього часу сподівалися, що переїзд не знадобиться.

Пiд «Мухою»

Не встиг Львів прийти до тями після обстрілу будинку мера з протитанкового гранатомета «Муха», як така ж інформація надійшла і з курортного містечка Бердянськ на Запоріжжі. Під обстріл невідомих цього разу потрапила будівля Служби безпеки України.

Помилки резидентів

Помилки резидентів

Понад 1300 кримінальних проваджень за фактами вчинення терактів та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, насамперед посягань на цілісність і недоторканність України, масових заворушень, захоплення і блокування державних установ, диверсій, незаконного позбавлення волі відкрила Генеральна прокуратура за останній час.

Не лiзь — заБЛОКовано!

На відміну від трьох постів, що були на сторожі міста впродовж останніх чотирьох місяців, новостворені представляють собою не просто укріплені об’єкти. Блокпости посилені військовою технікою.

Назад дороги немає?

Через ситуацію на сході щодня виникають нові питання, на які складно, а інколи неможливо знайти відповідь. Так, на цьому тижні у низки дитячих оздоровчих санаторіїв закінчився термiн заїзду дітей. Перевагу у виділенні бюджетних путівок було надано дітям iз зони АТО. Їм не тільки покращували здоров’я, а й захищали життя.

Пророцтва зі смаком Сосиски

Пророцтва зі смаком Сосиски

Однією з найвідоміших собак Дніпропетровська є такса Сосиска — вона неодноразово ставала учасницею всіляких розважальних програм і талант-шоу. Сосиска могла наслідувати славу німецького восьминога Пауля, який відзначився точними прогнозами на ЧЄ-2008 і ЧС-2010, але представником світу тварин на українському Євро-2012 став кнур-прогнозист Фунтик.

1000 гривень за втечу

1000 гривень за втечу

Потік біженців, які тікають із зони протистояння, усе зростає. За інформацією ТСН, лише за минулий тиждень Донецьку область залишило більше 15 тисяч жителів. Як повідомляють самі біженці, перетнути умовний кордон буває не так просто — сепаратисти встановили своєрідну таксу за перетин блокпостів.

Від біди подалі

Підвищення напруги на сході України вплинуло і на життя сусідніх регіонів. У курортному Бердянську все частіше почали з’являтися втікачі із гарячих точок, які сподіваються тут перебути біду.