Відхурделило, відмело

Відхурделило, відмело

Циклон, який наробив чимало лиха, поступово втрачає силу. Однак на вихідних рятувальникам було не до відпочинку — довелося відновлювати електропостачання, адже у багатьох регіонах дроти не витримали поривів вітру та обледеніння. За повідомленням прес–служби ДСНС, на ранок понеділка без світла залишалися 178 населених пунктів.

Життя «в мінусі»

Життя «в мінусі»

Циклон, що охопив усю Україну, додав роботи ДАІ, рятувальникам та комунальним службам. У багатьох містах громадський транспорт учора вранці працював зі значними перебоями, а в Маріуполі на Донеччині взагалі зупинився, тож жителі міста добиралися на роботу пішки або лишалися вдома.

Сибiр по–українськи

Сибiр по–українськи

Морози та завірюхи продовжують випробовувати людей на міцність. На занесених снігами дорогах постійно чергують мобільні бригади рятувальників. Причому їм доводиться не тільки витягувати машини із снігових заторів, а й викручуватися з різних нештатних ситуацій.

Засніжило, замело...

Погіршення погодних умов знову стало випробуванням для комунальних служб та рятувальників. Ранок середи зустрів столицю заторами. А в Херсоні через обледеніння та численні розриви контактної мережі на маршрути не вийшов жоден тролейбус. Не менш складна ситуація була учора і в Одесі — тут усю ніч ішов дощ, від чого під ранок дороги перетворилися на ковзанку.

Навіщо платити більше?

Хоча будь–яка реклама лікарських засобів на телебаченні супроводжується застереженням про те, що самолікування небезпечне для нашого здоров’я, багато хто з глядачів, дбаючи про своє здоров’я, прислухається не стільки до порад лікарів, скільки до запевнень героїв рекламних роликів.

Що нам той Ван Дамм!

Що нам той Ван Дамм!

У кожного, хто хоча б краєм ока бачив рекламу автомобілів «Вольво», у якій голлівудський актор Жан–Клод Ван Дамм на ходу в шпагаті зависає між двома вантажівками, подих перехоплювало від страху і захоплення. Мало хто знає, що під час зйомок цього ролика у Ван Дамма було спеціальне страхувальне кріплення для ніг, дороги під час зйомок ролика були в ідеальному стані, а плавність і синхронність руху автомобілів контролювала спеціальна система.

Гра з вогнем

На Херсонщині в новорiчну нiч дев’ятирічний хлопчик позбувся кількох пальців під час запуску разом із батьками 8–зарядного феєрверку — двi ракети розірвалися в його руці. А 22–річний житель Ладижина, що на Вінниччині, під час запуску отримав рвані рани чотирьох пальців правої кисті, коли хотів запустити феєрверк.

Народна самооборона-2014

Народна самооборона-2014

Територію революційного табору на майданi Незалежностi оточують барикади з елементів так і не змонтованої новорічної ялинки, контейнерів для сміття та дерев’яних піддонів. Додатковим захистом слугує колючий дріт, яким обтягнені конструкції.

Концерту не буде

Усе змішалося в житті відомого оперного тенора Володимира Гришка. Не так давно він голосно заявляв, що його в Українi не оцінили і йому тут робити нічого. І раптом 29 листопада він з’явився на Європейській площі на сцені організованого Партією регіонів «антиєвромайдану».