Курсантський план

Відразу п’ятеро курсантів Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ України віком від 20 до 21 року попалися на збуті канабісу — особливо небезпечного наркотичного засобу, який виготовляють iз конопель. Слідство встановило також, що молоді кандидати в правоохоронці й самі не цуралися психотропних препаратів, включивши їх до свого «меню».

Благословила кулаками

Безпрецедентний випадок, зафіксований міліцією в одному з відпочинкових закладів міста Надвірна під завісу весільної церемонії, дістав продовження в місцевому районному суді. Як з’ясувалося, у розпал весільних гулянь свекруха, підстерігши невістку на виході з кафе, почала безтямно лупцювати її кулаками по голові, грудях і ногах.

Смертельний салют

Бригада швидкої медичної допомоги, котра прибула за викликом у розташоване поруч із райцентром Надвірна село Пнів, констатувала смерть 36-річного чоловіка у результаті вогнепального поранення грудної клітки. Слідчо-оперативна група міліції, що прибула слідом за медиками, невдовзі з’ясувала обставини трагедії.

Де літають глухарі?

Де літають глухарі?

Науковці Національного природного парку «Верховинський» розпочали реалізацію програми з відтворення популяції глухаря. Упродовж останнього півстоліття через інтенсивні лісозаготівлі, браконьєрство та безсистемний розвиток туризму в Українських Карпатах різко скоротилася чисельність цього найбільшого і найкрасивішого представника ряду куроподібних.

Посягнули на цісаря

Посягнули на цісаря

Яких тільки крадених речей не значиться в «доробку» двох — 21-річного та на два роки молодшого — мешканців знаного на Прикарпатті села Нижній Вербіж Коломийського району. Поки їхні земляки в поті чола трудилися, аби стати кількаразовими поспіль переможцями Всеукраїнських конкурсів із благоустрою населених пунктів, тандем місцевих злодіїв системно й безкарно викрадав в односельчан косарки, бензопилки, електромотори, посуд та інші господарські речі, що потрапляли під руку.

Два тижні екстриму

У гірському селі Луквиця Богородчанського району, поблизу якого під час Другої світової війни і декілька років по її завершеннi дислокувалися вишкільні табори УПА та концентрувалися значні сили українських повстанців, відкрився молодіжний військово-спортивний табір «Карпатський легіон».

Богині української кухні

Богині української кухні

На фасаді будинку №9 по вулиці Шашкевича в обласному центрі Прикарпаття, де певний час мешкала авторка кулінарних бестселерів «Солодке печиво», «До святкового столу», «У будні та свята», «Для гостей і сім’ї», «Нашим найменшим», «На добрий вечір», «Дітям і батькам» Дарія Цвєк, встановили пам’ятну дошку.

Зброю — на гальма

Під наглядом спеціальної технічної комісії у ливарному цеху Івано–Франківського локомотиво–ремонтного заводу відбулася утилізація добровільно зданої, знайденої та вилученої на території області лише впродовж четвертого кварталу минулого року зброї. Після завершення судових розглядів кримінальних справ арсенал речових доказів — вогнепальна та холодна зброя, за чинним законодавством, підлягає знищенню.

Баба–грім

Вочевидь не кожен чоловік спромігся б відірвати від землі таку «залізяку», а ось для 43–річної мешканки передмістя Коломиї електродвигун, що «потягнув» майже на півцентнера, видався іграшкою. Принаймні жителі села Семаківці з цікавістю позирали на незнайому жінку богатирської статури, котра, не напружуючись, занесла в рейсовий автобус лантух iз якимось начинням.

Храм у вогні

Березневого ранку з нез’ясованих досі причин на території монастиря святого Іллі в селі Дора, що в передмісті курортного Яремче, згоріла дерев’яна церква — пам’ятка архітектури місцевого значення, збудована в традиційному гуцульському стилі в серединi ХХ століття.