Чим можемо — допоможемо

Чим можемо — допоможемо

Сумщина провела в останню путь частину загиблих в аварії на залізничному переїзді поблизу станції Вири. А влада тим часом оголосила про підтримку постраждалих та сімей загиблих. «Оскільки ця аварія визначена трагедією державного рівня, постраждалі мають отримати допомогу з державного і з обласного бюджетiв», — розповів заступник начальника управління з питань над­звичайних ситуацій облдержадміністрації Сергій Лукашенко.

Він сказав «Проскочимо»...

Він сказав «Проскочимо»...

Андрій заскочив до «маршрутки» у Біланах останнім. Дев’ятикласник постійно їздив о такій порі до Сум — тренувався в центрі дитячого футболу «Барса». Він мріяв стати футболістом. І у звичному ритмі дня ніхто не знав, що мріяти підлітку залишалося лише кілька хвилин.

Спитайте в параюриста

Які правові проблеми турбують сьогодні сільських мешканців? Світлана Дронік, голова Ради обласного об’єднання «Усвідомлений вибір народу», на це запитання може дати вичерпну відповідь. Адже їхня організація з 2012 року надає безоплатну первинну правову допомогу селянам. Буває, до працівників проекту і сьогодні звертаються люди, яких вони колись проконсультували.

Харківські «тітушки» — в Сумах?

Гурт бандитів із Харкова прибув до міста Сум для тиску на місцевих активістів–протестувальників — про це заявили у відкритому листі до начальника міського відділу міліції, члена виконкому Сумської міськради Володимира Рапути представники громадських об’єднань міста. «Громадські активісти зафіксували автомобілі з харківськими номерами біля своїх помешкань.

День народження — в суді

Ковпаківський районний суд у місті Суми визначив сiмом затриманим протестувальникам покарання у вигляді утримання під домашнім арештом на термін від одного до двох місяців. Олександр Ревенко отримав присуд останнім — близько другої години ночі.

Ленін — на продаж

Сумські комуністи звернулися до міської ради з проханням передати міський пам’ятник Леніну в підпорядкування облради. У відповідь сумський мер Геннадій Мінаєв запропонував ЦК Компартії України викупити монумент для власних потреб.

Мирний шлях — не для влади

На відміну від багатьох інших областей, у п’ятницю в Сумах цілком мирно закінчилася сесія обласної ради, яку пікетували тисячі сумчан. І опозиційні депутати, і владика УПЦ Київського патріархату Мефодій, і громадськість у залі закликали провладних депутатів «не кидати сірника у такій вибухонебезпечній ситуації».

Пам’ятник Шевченку: чи відбудеться реанімація?

Близько двох десятків напрямів, за якими доцільно провести тематичні заходи до ювілею Тараса Шевченка, визначила міська рада разом із громадськістю.

На спільному засіданні пролунала й пропозиція громадського діяча Віктора Казбана про відро­дження пам’ятника Тарасу Шевченку, створеного видатним митцем Іваном Кавалерідзе.

Чи надихнули б сучасні Низи Петра Чайковського?

Чи надихнули б сучасні Низи Петра Чайковського?

У залі будинку Кондратьєвих лунає Чайковський. Музикант Надія Запорожець оголошує назву чергового твору і пояснює слухачам–дітям, хто його написав. А під музику пропонує постукати ніжками і поплескати долоньками. Діти охоче виконують цей супровід.