Тричі по двоє за чотири роки

Тричі по двоє за чотири роки

Багатодітність, особливо у наш непростий час, — це вже само по собі майже як подвиг. Але в Тернополі проживає багатодітна мама, яка однозначно заслуговує номінації у Книзі рекордів Гіннесса і всіх їм подібних. Адже, окрім того, що 33–річна Віра Буцер має восьмеро діток, шестеро з них — двійнята, до того ж народжені протягом чотирьох років! Як правило, така багатоплідність трапляється внаслідок штучного запліднення, однак, як сама жартує пані Віра, у неї всі — «натурпродукт».

Сантехнік — це звучить тверезо

У Тернополі вирішили покінчити з іще одним шкідливим пережитком «совкового» суспільства. Люди старшого й середнього віку добре пам’ятають стійке словосполучення «нетверезий сантехнік» і купу анекдотів на цю тему. Традицію «закладати за комір» у робочий час у зв’язку зі специфікою діяльності, на жаль, більшість працівників цієї сфери перенесли і в наш час.

Іспит на чесність

Студентські активісти Тернополя всерйоз взялися за викорінення хабарництва у вищих навчальних закладах обласного центру. Розпочали з анонімного опитування серед студентів чотирьох місцевих університетів.

«Лихо з розуму» на сучасний лад

«Лихо з розуму» на сучасний лад

Сьогодні багато говорять і пишуть про шкоду реклами ліків, самодіагностики і самолікування тілесних хвороб. Але подібна самодіяльність так само поширюється і на ще делікатнішу й складнішу сферу — психіки. Через доступність багатьох джерел усе більше людей — iз метою самопізнання, самовдосконалення, просто з цікавості чи щоб вирішити якісь особисті проблеми — починають вдаватися до різних психологічних практик та нетрадиційних методів.

Майдан для чортів і ангелів

Майдан для чортів і ангелів

Закінчення «царствія» в Україні Віктора Януковича та його злочинної команди відгукнулося і набатом дзвонів однієї з найбільших православних святинь України — Свято–Успенської Почаївської лаври на Тернопільщині. На початку тижня поширилася інформація про те, що на її території перебувають «представники воєнізованих формувань, що не належать до жодних громадських чи інших організацій в Україні», а також, що монахи начебто почали вивозити сакральні цінності.

Горілочка з цвіллю

Підпільний цех iз виготовлення фальсифікованого спиртного виявили співробітники обласного управління боротьби з економічною злочинністю у селі Струсів Теребовлянського району. Як повідомив «УМ» начальник УМВС України в Тернопільській області Віктор Сак, досить потужну гуральню організував місцевий житель у своїй приватній садибі.

Як Європа наше їла

Як Європа наше їла

Сьогодні, коли у зв’язку з політичними подіями Західна Україна перебуває в центрі підвищеної уваги, вороги всього національного намагаються навішати на цей регіон різноманітні принизливі ярлики. Зокрема, переконують людей, мало обізнаних зi справжніми історичними реаліями (а таких чимало), в тому, що найбільш революційні нині області — це така собі затюкана провінція з ганебним менталітетом минулої підлеглості країнам Європи.

«Фальшива» господиня

Співробітники Тернопільського міськвідділу міліції розпочали досудове розслідування у справі про шахрайство з орендою квартир в обласному центрі. Оборудку організувала 37–річна тернополянка. За допомогою агенцій нерухомості вона брала квартири в оренду всього на кілька днів.

Чорна пляма на білих халатах

Інцидент, про який піде мова, став продовженням жахливої аварії, яка сталася в Тернополі незадовго до Нового року. Тоді автомобіль Audi Q7, за кермом якого перебував 20–річний Андрій Стефанів, на великій швидкості вдарив ззаду таксі, внаслідок чого 28–річний пасажир останнього Олександр Куртіш загинув, а 40–річний водій Богдан Трут потрапив у важкому стані до реанімації обласної університетської лікарні. ДТП отримала особливий резонанс, бо загиблий був сином відомої української письменниці й лікаря Лесі Романчук.

Козак–богатир

У Тернопільському обласному перинатальному центрі матері і дитини сталася справді надзвичайна подія — вперше за історію існування закладу (а йому вже кілька десятків років) тут з’явилося на світ немовля вагою 6 кілограмів 800 грамів. На сьогодні це — абсолютний рекорд України, досі найбільшим новонаро­дженим вважали Артемчика Маштакова з містечка Новоазовка на Донеччині, який народився минулого року вагою рівно 6 кілограмів.