«Сепарам» — боятися!

«Сепарам» — боятися!

Минулого року «Україна молода» писала про талановитого тернопільського майстра Сергія Кузнецова, який працює у стилі джанк-арту й стімпанку та виготовляє справді фантастичні речі з металолому та іншого непотребу.

Бойовий Пегас

Бойовий Пегас

СвіЕкономічна криза б’є по всіх, тож волонтерам стало складніше збирати все необхідне та кошти для захисників України на сході. Зважаючи на це, у тернопільському Логістичному центрі допомоги бійцям АТО почали активно «креативити» задля пошуку нових можливостей. Одним з успішних результатів стали благодійні літературні читання, які відбулися цими вихiдними просто на складі Логістичного центру.

Родзинка в стилі етно

Родзинка в стилі етно

Учора в обласному центрі стартували Тернопільські дні моди. Це вже не перше таке дійство, однак, як повідомила на прес-конференції його координатор Марія Гудима, цьогоріч формат розширено і вдосконалено під девізом «Українське — це модно».

Своя ноша

Діяльність тернопільських волонтерів, спрямована на допомогу українській армії та добровольцям у зоні АТО, постійно розширюється і за кількістю охоплених нею людей, і за сферами докладання зусиль. Чергова новація, розроблена представниками конструкторського підрозділу Складу допомоги воїнам АТО, стосується евакуації поранених iз поля бою.

Рятівник заробітчанських душ

Рятівник заробітчанських душ

У самому серці Зарваниці, однієї з найбільших християнських святинь Західної України (у крипті під дзвіницею біля Собору Матері Божої ) поховали відомого українського священика, колишнього виконавчого секретаря Пасторально-міграційного відділу УГКЦ протоієрея Василя Поточняка, який помер в італійському місті Бреші.

Копія без оригіналу

Копія без оригіналу

На засіданні Тернопільського прес-клубу група громадських активістів, поціновувачів історії рідного міста, презентувала оригінальний проект, приурочений 475-річчю обласного центру.

«Діти підземелля»

Позавчора «файне місто» Тернопіль відзначило своє 475-річчя. У зв’язку зi складною для всієї України суспільно-політичною та економічною ситуацією вшанування дати відбулося дуже скромно, без всіляких парадно-фанфарних заходів. Зате відбувся захід, значимість якого, можливо, нащадки тернополян згадають і через віки.

Живі квіти для мертвих

Ініціатива екологічного бюро Української греко-католицької церкви щодо боротьби зi шкідливими для довкілля штучними квітами, якими буквально завалюють кладовища, почала активно поширюватися Тернопільщиною ще минулого року.

Усім дідам дід!

Усім дідам дід!

Михайло Безпалько — один iз найпопулярніших акторів Тернопільського обласного академічного драмтеатру імені Т. Шевченка і його ветеран. Сьогодні йому вже 76 років, з яких понад 50 він віддав сцені, зігравши близько трьох сотень різних ролей. Але однією з найулюбленіших залишається роль новорічного Діда Мороза, у якого він також перевтілюється щозими, починаючи з 1957-го.

«Рагульська» слава

«Файне місто Тернопіль» — ця фраза відома далеко за межами обласного центру, а вже в ньому самому її вживають всі кому не ліньки і за будь-якої нагоди. В тому числі й ті, хто поняття не має, звідки вона взялася. Тобто знають, звичайно, що це слова з пісні, але пісні цієї чи то не чули, чи не дослухалися, бо до сучасних шлягерів вона не належить.