Літня сукня і теплий бушлат

Літня сукня і теплий бушлат

Незвичайну акцію провели цими вихідними в обласному центрі Самооборона Майдану Тернопільщини та волонтерська мережа «Вільні Люди». Щоб якнайшвидше зібрати кошти на теплий одяг для бійців на сході України, було вирішено привернути увагу тернополян у дуже емоційний спосіб.

Термінал замість кишені

У медичних закладах Тернополя, згідно з рішенням виконкому міськради, почали встановлювати термінали для благодійних внесків. Усім відома поширена ситуація, коли лікарі чи медсестри фактично наполягають на сплаті певної суми, відтак гроші приймають у пацієнтів без жодної звітності і найменшої гарантії, що їх буде використано за призначенням.

ЧАС-опис

ЧАС-опис

У самому центрі Тернополя, на перехресті бульвару Шевченка та вулиць Сагайдачного і Кульчицької, встановили старовинний годинник — точну копію того, що стояв там на початку минулого століття, але був зруйнований під час жорстоких бомбардувань міста в роки Другої світової війни.

Квартирне питання

За ініціативою громадської організації «Народна допомога Тернопіль» та управління соціального захисту населення обласної державної адміністрації в Тернополі організовано Центр обліку для осіб без постійного місця проживання.

«Реанімовані» бронемашини та «духовні бронежилети»

«Реанімовані» бронемашини та «духовні бронежилети»

Допомога українській армії на Тернопільщині стає все активнішою. Продукти, засоби гігієни, медикаменти та інші потрібні солдатам речі надходять на спеціально створений логістичний склад АТО безперервним потоком. Так, приміром, лише під час однієї акції, яку організувала молодіжна волонтерська організація «Іскра любові», було зібрано п’ять тонн усього необхідного.

Сон, який змінив усе

Сон, який змінив усе

Наперед знаю, що цей матеріал виходитиме за рамки теми здоров’я у традиційному розумінні цього слова. Однак по-іншому розповідь про містичне і фактично миттєве зцілення людини, яка до того багато років безуспішно лікувалася від важкої хвороби, буде неповною. До того ж самі ці рамки в дійсності є дуже умовними.

Логістика для АТО

Жителі Тернопільщини вже відправили на схід України тонни продовольства та необхідних для нашої армії речей, і активність людей у цій справі з кожним днем тільки зростає. Відтак вона вийшла на новий організаційний рівень — у Тернополі відкрився перший в Україні єдиний логістичний центр допомоги українській армії, ініціаторами створення якого стали активісти Об’єднання заради громади «Ядро» (про нього «УМ» свого часу вже писала).

Банкуйте звідси!

Банкуйте звідси!

Скляний фасад iз великою вивіскою «Сбербанк Росії» в самому центрі Тернополя муляв очі місцевим патріотам (читай — переважній більшості тернополян) уже давно. І в контексті всіх останніх дій «братньої» сусідньої держави залишається лише дивуватися, що у цю скляну стіну ніхто не запустив бодай одну цеглину.

«Нагріли» індивідуально

У Тернополі викрито оборудку, яка шокувала багатьох власників індивідуального опалення і стала наукою для всіх, хто ще тільки хоче його встановити. Кілька років тому обласний центр переживав справжній бум на таке вдосконалення у квартирах, тим паче — постійно говорили про те, що надавати відповідні дозволи міськрада ось-ось припинить.

«Гори воно вогнем!» — подумав. І підпалив

Коли в селі Залізці Зборівського району Тернопільщини минулого тижня вночі запалали з невеликим проміжком часу дві церкви, селяни вирішили, що це вже прибули і почали свою підступну діяльність російські диверсанти чи терористи зі східних областей. Тим паче що в попередні дні ЗМІ постійно попереджували про таку загрозу.